У Бердянську пролунали вибухи

Сьогодні в окупованому Бердянську Запорізької області ближче до вечора пролунали вибухи. Про це з посиланням на місцевих жителів о 16:38 повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ». 

Нагадаємо, Бердянськ розташований на північному узбережжі Азовського моря поза зоною досяжності реактивних систем залпового вогню типу HIMARS. Однак сюди регулярна навідується ракетна «бавовна».

Тим часом, мешканці сусіднього окупованого Криму сьогодні повідомляли про пожежі недалеко від воєнних баз російських окупантів біля Балаклави та Гвардійського.

Однак Телеграм-канал «Крымский ветер» не знайшов ознак «бавовни» чи того, що горіло справді у військових. А приблизно о пів на сімнадцяту окупанти оголосили повітряну тривогу в Криму. Однак начебто знову нічого не сталося.

Не можна виключати, що ракета летіла в Бердянськ (на мапі позначений червоним квадратиком), але інтервенти помилково чи про всяк випадок оголосили тривогу й на півострові.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео, как десантники ВСУ защищают авдеевскую промку

20.06.2018 - 02:31
Десантники ВСУ уже который од мужественно защищают Авдеевку, удерживая террористов за знаменитой промкой. Очень патриотичное видео с передовой, с элементами боев под берущую за душу песню опубликовал 19-го июня пользователь ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...