У Бердянську підірвали Олену Ільїну

Сьогодні в окупованому місті Бердянськ Запорізької області була ліквідована шляхом підриву у власному автомобілі учасниця «виборчої комісії» окупантів з правом вирішального голосу.

Про це повідомили очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна, гауляйтер Володимир Рогов і вже навіть слідчий комітет РФ. 

Звати ліквідовану Олена Ільїна. Її син — Микита Самойленко. На початку окупації активно підтримував росіян, відзначився публічними виступами та став широко відомим. Колишній прибиральник отримав посаду в адміністрації «окупантів».

Вибух пролунав у мікрорайоні Колонія біля будинку за адресою вулиця Герцена, 117. «Правоохоронні органи» загарбників вказують, що бомба еквівалентом в півтора кілограма тротилу детонувала, коли жінка сіла у машину. Колаборантка померла від отриманих травм.

На відео показано машину після гасіння пожежі та вже без тіла.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Кремле рассказали о загадочной незнакомке в автомобиле Путина: видео

12.07.2017 - 21:48
Президент России Путин породил новую интригу. Накануне СМИ зафиксировали, как он, прибыв к монастырю на острове Валаам, подошел к задней двери машины, открыл кому-то дверь… и закрыв, отправился в Спасо-Преображенский ...

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019
В Днепре полиция и спецподразделение ...

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в ...