У Байдена видалили ракову пухлину

Президенту США Джо Байдену в лютому видалили ракову пухлину шкіри на грудях. Про це йдеться в оприлюдненому Білим домом листі від лікаря Кевіна О’Коннора.

Лікар Байдена повідомив, що після операції шкіра президента добре зажила, а біопсія показала, що це був базальноклітинний рак. Він зазначив, що подальше лікування не потрібне.

«Місце біопсії добре зажило, і президент продовжить дерматологічне спостереження в рамках своєї поточної комплексної медичної допомоги», — написав О’Коннор.

За словами О’Коннора, такі ураження не мають тенденцій до поширення або метастазів, як при деяких більш серйозних видах раку шкіри.

Як повідомлялося, у лютому Байдена визнали «придатним» для виконання обов’язків президента. 80-річний американський лідер успішно пройшов тригодинний медичний іспит у Національному військово-медичному центрі Уолтера Ріда.

Нагадаємо, 9 лютого Байден заявив про намір взяти участь у президентських виборах 2024 року. Однак він ще не прийняв остаточного рішення. Про це американський лідер заявив в інтерв’ю телеканалу PBS.

За його словами, вік і стан здоров’я не є для нього перешкодою.

«Тільки погляньте на мене. Ось все, що я можу сказати», – зазначив він.

Він додав, що «не може не бути цілком чесним перед американським народом, якби вважав, що має хоч якісь проблеми зі здоров’ям», які можуть завадити йому виконувати обов’язки глави держави.

Байден після обрання президентом у 2020 році неодноразово натякав, що прагнутиме переобрання. Однак щоразу він давав зрозуміти, що остаточного рішення ще не прийняв.

За даними опитувань громадської думки у США, багато американців ставляться скептично до підтримки як Байдена, так і екс-президента Дональда Трампа у 2024 році. На той момент часу першому з них виповниться 81 рік, а другому – 78 років.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бразилец Роджер забил фантастический гол: видео

16.03.2017 - 22:05
Нападающий бразильского «Ботафого» Роджер забил в ворота аргентинского»Эстудиантеса»красивый гол ударом через себя в падении. Еще более шедевральным этот мяч сделало то, что пас на него последовал тоже после удара партнера ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...