Творець ChatGPT Альтман запустив власний криптопроєкт Worldcoin

Криптовалютний стартап Tools for Humanity гендиректора компанії-творця ChatGPT Сема Альтмана Worldcoin запустив власний токен. Про це пише Reuters.

При цьому Worldcoin, заснований Семом Альтманом та Алексом Бланією у 2019 році, використав технологію сканування очей для ідентифікації користувачів. 

«Основною пропозицією проєкту є World ID — обліковий запис, який може отримати тільки реальна людина. Щоб отримати World ID, клієнт реєструється для сканування оболонки ока за допомогою «кулі» Worldcoin — срібної кулі розміром приблизно з кулю для боулінгу. Як тільки сканування підтверджує, що користувач є справжньою людиною, вона створює World ID», — пише агентство.

Проєкт має 2 мільйони користувачів у бета-версії, а з запуском 24 липня Worldcoin розширив масштаби операцій до 35 міст у 20 країнах. В якості заохочення ті, хто зареєструється в певних країнах, отримають криптовалютний токен Worldcoin WLD.

Binance, найбільша криптовалютна біржа, заявила, що включить Worldcoin до свого лістингу.

Альтман сказав Reuters, що Worldcoin також може допомогти вирішити питання про те, як економіка буде змінена за допомогою генеративного ШІ.

«Люди будуть заряджені ШІ, що матиме величезні економічні наслідки», — сказав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...

Трехлетний мальчик защищает свою бабушку от полиции (видео)

16.04.2016
В результате получил шанс стать звездой ...

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017
Вечером 11 августа после футбольного ...