Турецькі компанії продали в РФ американську електроніку, яка потрібна армії

На жаль, Туреччина продовжує робити бізнес на війні Росії проти України, при цьому допомагаючи не тільки нашій країні, але й РФ. При цьому порушуються санкції США.

Турецькі компанії експортували до Росії електроніку, запчастини та інші товари американського виробництва, всупереч санкціям США та в порушення американського експортного контролю.

Деякі з цих товарів необхідні для забезпечення збройних сил РФ. Про це пише видання The Wall Street Journal.

«Турецькі компанії минулого року експортували на десятки мільйонів доларів машин, електроніки, запчастин та інших товарів, необхідних Росії для її збройних сил, згідно з дослідженням торгових даних, що показує, як Москва може підтримувати свої військові зусилля, незважаючи на міжнародні санкції», — йдеться у матеріалі.

Повідомляється, що щонайменше 13 турецьких фірм експортували товарів на загальну суму 18,5 мільйонів доларів.

Йдеться про пластмасу, гумові вироби і транспортні засоби. Їх продали 10 російським компаніям, на які США наклали санкції за їхню роль у нападі Росії на Україну.

Крім того, серед підсанкційних російських компаній, які отримували товари з Туреччини, було дочірнє підприємство російської корпорації «Тактичні ракети», що виробляє системи озброєння для російського флоту, і «Промтехнологія», яка потрапила під санкції за виробництво гвинтівок для російських збройних сил.

В МЗС Туреччини, міністерстві промисловості і торгівлі Росії та Федеральній митній службі на запити журналістів щодо експорту не відповіли.

Нагадаємо, в кінці січня стало відомо, що США погрожують Туреччині жорсткими кроками реагування, якщо Анкара не припинить допомагати Росії уникати санкцій щодо літаків.

Мова про те, що є заборона на польоти американських літаків в Росію і Біларусь, однак РФ продовжує використовувати Boeing, які літають у Туреччину. Більше того, заправляються там і закуповують запчастини. 

Влада Туреччини в грудні отримала від американського уряду попередження про неприпустимість таких дій.

Про це стало відомо виданню The Wall Street Journal від чиновників, знайомих з переговорами.

Високопоставлені чиновники США попередили, що туркам загрожує тюремне ув’язнення, штрафи, втрата експортних привілеїв та інші заходи, якщо вони надаватимуть такі послуги, як дозаправка і постачання запчастин американським літакам, що літають до Росії і Білорусі, порушуючи введений торік експортний контроль.

Заступниця міністра торгівлі США Теа Розман Кендлер передала це повідомлення турецьким чиновникам під час свого грудневого візиту до Туреччини, повідомили джерела в урядових колах.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016 - 20:14
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, а наш народ любит весело их отмечать, группа «ТІК» решила внести свою лепту в процесс празднования. Песня «Альо-на!» не посвящена конкретной девушке или женщине, хотя, ...

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015
Мы уже публиковали видео невероятных ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...