Требования генерала СБУ к Януковичу

vovk«РЕАЛ» получил следующее обращение – открытое письмо – от в прошлом высокопоставленного генерала СБУ Василия Вовка. Публикуем без купюр.

Відкритий лист

 лідера громадської організації «15 ГРОМАДА» Василя Вовка щодо МАЙДАНУ-2013

Я і більшість членів нашої організації підтримують євроінтеграцію України, що давно зафіксовано відповідним Законом, прийнятим Верховною Радою. Тому підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом є кроком на виконання положень цього закону, а відступ від підписання – порушенням закону, за що ті чи інші особи повинні нести відповідальність.

Разом з тим ніхто нібито не заперечує необхідність підписання угоди з ЄС, хоча по фізіономіях більшості членів уряду, інших владних представників видно: вони усіма фібрами душі ненавидять Україну і українців та як відверті українофоби і русофіли не терплять руху держави України в Європу – до цивілізації.

Можновладці заявляють, що не готові до підписання угоди, оскільки Європа не хоче компенсувати ті втрати, які будуть наслідком дій Росії. І я впевнений, що потрібно передбачити всі ризики і бути готовими їх нівелювати чи то фінансово, чи то політично. Але ж де ви, донецькі хлопці, раніше були? Адже Президент України зупинився в останній момент, при цьому використав уряд для відводу підозр від себе.

Тому першою вимогою до влади (читай Президента) пропоную таку:

—                       терміново разом з представниками Євросоюзу визначити реально необхідний розмір фінансової допомоги Україні, зафіксувати відповідною угодою алгоритм її надання, та оприлюднити конкретну дату підписання угоди про асоціацію у першій половині 2014 року.

Лідери опозиції пропонують відправити у відставку уряд Азарова. Підтримую! Але хочу запитати: а хто увійде у наступний уряд? Думаєте, «парни молодые в донецких степях» закінчились? Наловлять ще не на один уряд.

Тому у мене більш розширена вимога (знову до Президента,  а до кого ж іще?):

відправити у відставку уряд М. Азарова, а в новому уряді повинні буди представники усіх регіонів України – пора покласти край злочинному комплектуванню влади за територіальним принципом: 90 відсотків — для донецьких, 9 відсотків – для луганських, 1 відсоток – іншим, але тільки для тих, хто закоханий у донецький степ.

Третя вимога стосується вибіркового правосуддя, тому, на мою думку, потрібно її чітко поставити перед конкретною особою – Президентом України В.Ф.Януковичем:

протягом трьох діб підготувати і підписати Указ про амністію Юлії Тимошенко та інших осіб, засуджених не стільки за злочини, скільки за політичні погляди. Хочу акцентувати ще раз увагу на тому, що для виведення такого Указу повністю у правове поле, необхідно внести невеликі зміни у підзаконні акти того ж таки Президента, що можливо зробити протягом одного дня – правники знають про що я кажу.

За період мітингування постраждало багато людей від незаконних дій міліції, які явно перевищили свої повноваження нанесенням тілесних пошкоджень людям, і що саме болюче – неповнолітнім дітям. Це є злочин, який при відомих обставинах кваліфікується за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України: перевищення службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, — карається позбавлення волі на строк від трьох до восьми років…».

У зв’язку з цим наступна вимога до влади (читай до Президента України, оскільки всі рішення приймаються або погоджуються ним):

— оприлюднити конкретні дані щодо порушених кримінальних проваджень за фактами перевищення службових повноважень міліціонерами, їх прізвища, імена, по батькові, займані або ті, що займались ними на момент вчинення злочинів, посади, місце роботи (підрозділ і регіон), а також опублікувати у засобах масової інформації фотокартки цих осіб.

Батьківщина повинна знати в обличчя цих «героїв»!

Враховуючи невелику складність таких справ, потягом місяця надіслати їх до суду, засідання яких  провести публічно із залученням громадськості.

Це не вичерпний список вимог українців-патріотів. Надсилайте нам свої пропозиції!

Слава Україні!!!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

 1. Анатолий  |  2 декабря 2013 в 15:28

  Абсолютно согласен с автором. Нужно всех ментов к ответу кто причастен к вымагательству и не только милицию но и налоговую

 2. go  |  2 декабря 2013 в 15:31

  Генерал, наверное клоунов? Офицеры при памяти такого не напишут.

  • большевик  |  2 декабря 2013 в 15:51

   у таких как ты долб..бов нет ни памяти ни имени, УРОД.

  • андрей  |  2 декабря 2013 в 16:13

   какой он после этого нахрен генерал…..предлагать сдать своих…..клоун))))))))))))))))))

  • михаил  |  2 декабря 2013 в 16:24

   пидо… не имеют права обсуждать генералов

  • Алекс  |  2 декабря 2013 в 16:32

   Клоун который 2-х слов без АнныГебельсоновны связать не может — в троне сидят. А в конторе пока там донецкие ублюдки не засели всегда били умные люди — дебилов в Даунбас ссылали.

 3. ololo  |  2 декабря 2013 в 15:47

  go? ето не генерал клоунов, клоун ето ты, ето настоящий патриот Украины и его требования вполне обоснованы, *нагорело* не у одного него, если все будут молчать и осуждать как ты то все так и будем жить в бедности и коррупцыи!

 4. Александр  |  2 декабря 2013 в 15:47

  А презервент у нас хороший и импичмент нам не нужен? Азиров — козел отпущения?

 5. 465461  |  2 декабря 2013 в 15:54

  Смешно читать воззвания людей, которые отошли от дел, еще смешнее тех, кто при делах и кто по долгу службы не должен иметь к политике никакого отношения. СБУ — структура, которая находится в подчинении президента и выполняет его распоряжения.
  Многие за евроинтеграцию только по тому, чтобы свободней жилось от представителей милиции, прокуратуры, наших коррумпированных судов и, простите СБУ. Если наша страна когда-нибудь вступит в евросоюз, то Вы, простите, не будете нужны. Многие станут безработными именно из числа бывших ненужных госслужащих, потому что создавать видимость работы у нас научились еще с советских времен, а делать что-нибудь нужное — на это гос.бюджета на всех не хватит… Может тогда и начнутся эк. реформы?

 6. Мила  |  2 декабря 2013 в 16:02

  Очень правильная позиция и действительно наконец то хоть кто то адекватно оценивает и высказался с верхов)

 7. Лидия  |  2 декабря 2013 в 16:05

  Мое мнение : нельзя во власти оставлять тех, кто сейчас себя скомпрометировал и первое лицо однозначно Янукович! Никогда со слепым и глухим не доехать до цели, чем дольше сидишь в его повозке тем трагичнее последствия!

 8. Виктор киевлянин  |  2 декабря 2013 в 16:07

  С каждым словом пана Вовка согласен. И с тем, что «это еще не полный список требований» к этим уродам у власти. Генерал — патриот Украины и нормальный мужик. Уважение таким военным!

 9. Кость  |  2 декабря 2013 в 16:12

  Треба прийняти закон, або доповнити відповідний існуючий наступним: «Якщо особа, одягнена в однострій українських збройних сил, підрозділів МВС у відповідь на звернення державною мовою, відповідає іноземною мовою, то громадяни України зобов’зані затримати таку особу та передати компетентним службам України, в разі неможливості виконання цього обов’язку — застосувати всі зусилля для знищення іноземного шпигуна чи диверсанта.

 10. Киев  |  2 декабря 2013 в 16:27

  Какие требования? К кому? Да этого …

 11. Ігор  |  2 декабря 2013 в 16:32

  Захарченко особисто повинен нести кримінальну відповідальність. Розформувати всі підрозділи Беркуту. Позбавити всіх пільг, в т.ч. права на пільгову пенсію, особовий склад підрозділів Беркуту, які зачищали Майдан та Банкову ( 4-а рота. А-У).
  Ці відгодовані за народні гроші хряки-нероби відчули запах крові. А звір, який відчув запах крові, вже не зупиниться. Тому обов’язково розформувати!

 12. Сергей  |  2 декабря 2013 в 16:35

  Вот истинный офицер и человек.

Video >>

Киев окутал смог: видео сверху

09.03.2017 - 18:09
Утром 9 марта большинство крупных городов центра и севера Украины окутал туман, соединенный со смогом. Синоптики объяснили это безветренной погодой, перепадами температур и испарениями. Центр Киева во время пика окутанностью ...

Клип «Сиськи» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности

02.09.2016
Шнур «наехал» на Путина.  «И санкции ...