Трампісти у Конгресі США пропонують припинити допомогу Україні

Група трампістів на чолі з членом Палати представників США Меттом Гейцем зареєструвала «Резолюцію про втому від України», в якій закликала припинити військову та фінансову допомогу Києву та сприяти укладенню мирної угоди між Києвом та Москвою. Про це у четвер, 9 лютого, повідомляє Fox News.

Фактично пропонується якась мирна угода, а по суті путінська мрія про закріплення за Росією окупованної частини України (і наплювати на вже понесені втрати). На щастя, цей жах підтримує мізерна кількість конгресменів.

У резолюції, співавторами якої, включаючи Гейца, виступили 10 республіканців, зазначається, що з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну США надали понад 110 мільярдів доларів фінансової, військової та гуманітарної допомоги Києву, у тому числі понад 27,4 мільярда доларів — допомоги у сфері безпеки.

Документ перераховує військове обладнання, яке США надали Україні з лютого 2022 року, а також наводяться слова представників Пентагону, які заявили, що ця допомога «серйозно спустошила запаси Сполучених Штатів, що послабило готовність США у разі конфлікту».

Трампісти стверджують, що підтримуючи Україну США ненавмисно беруть участь у процесі зростання жертв серед цивільного населення, яких, за американськими оцінками, вже 40 тисяч. Натомість, додають вони, потрібно спрямувати кошти на вирішення проблем усередині США, насамперед міграційної кризи.

«Ми маємо призупинити будь-яку іноземну допомогу війни в Україні та вимагати, щоб усі учасники цього конфлікту негайно досягли мирної угоди», — заявив Гейц.

Раніше цього тижня Байден виступив зі зверненням на спільному засіданні обох палат Конгресу. Він назвав війну Росії проти України викликом для Америки, яка дала гідну відповідь і продемонструвала своє глобальне лідерство у захисті демократії. 

Нагадаємо, Байден у щорічному зверненні до Конгресу пообіцяв підтримувати Україну стільки, скільки потрібно.

Раніше ми писали про те, що наприкінці січня колишній президент США Дональд Трамп заявив, що після того, як Захід поставить Україні танки, може йти ядерний удар. Про це він написав у своїй власній соціальній мережі Truth Social.

«Спочатку будуть танки, потім ядерні бомби», — написав Трамп.

Трамп також закликав «припинити божевільну війну зараз». І, на думку американського політика, це зробити просто.

Як саме, він не став уточнювати. Але «просто» припинити війну можна лише двома способами. Перший — Росія просто виводить свої війська зі всієї території України, до чого Кремль наразі не дозрів. Другий — зрадити Україну відмовою від допомоги і дозволити фашистській державі захопити нашу країну з послідуючим масовим геноцидом.

Очевидно, Трамп натякає на другий варіант, раз проти постачання нам зброї. Нічого дивного — цей діяч завжди підігрував Путіну. Не так явно, як прем’єр Угорщини Орбан, але без всякіх сумнівів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Венесуэле упал огромный огненный шар: опубликовано видео

10.02.2019 - 17:58
У венесуэльского города Валенсия «приземлился» огромный огненный шар. Что это за небесное тело, пока в этой латиноамериканской стране объяснить не могут. Хотя с большой долей вероятности можно говорить, что это ...