Трамп з прихильниками планує встановити диктатуру в США, – Axios

Союзники кандидата у президенти США Дональда Трампа перевіряють лояльних до нього людей для безпрецедентного повалення демократії та захоплення влади. Про це пише Axios.

Зазначається, що розпочато попередню перевірку на ідеологію тисяч потенційних держслужбовців у рамках безпрецедентної операції з централізації та розширення його влади на кожному рівні уряду США, якщо він переможе у 2024 році.

Як стверджують анонімні джерела, наразі сотні людей витрачають десятки мільйонів доларів на встановлення попередньо перевіреної протрампівської армії з 54 000 лоялістів по всьому уряду, щоб позбутися обмежень, накладених на попередніх 46 президентів.

Видання пише, що коли Трамп вступив на посаду 2017 року, він включив до свого кабінету і на ключові посади багатьох звичайних республіканців. Ці чиновники часто обмежували його поведінку і владу. Сам Трамп витрачає не так багато часу на складання керівних планів. Однак він доволі добре знає про скоординовану кампанію, спрямовану на те, щоб бути готовим заповнити урядові кабінети лоялістами, які бажають розтягнути традиційні кордони.

Зазначається, що у випадку перемоги Трампа на президентських виборах 2024 року, тисячі його лоялістів будуть готові до юридичних, судових, оборонних, нормативних і внутрішніх політичних посад.

Нагадаємо, Дональд Трамп зізнався, що шантажував європейських лідерів тим, що Сполучені Штати під його керівництвом не будуть захищати союзників по НАТО в разі нападу Росії. Про це у понеділок, 30 жовтня, він заявив  на передвиборчому мітингу в штаті Айова. Він пояснив, що на його думку, більшість країн-членів альянсу роблять занадто малі внески в НАТО та загалом мало витрачають на оборонні потреби, перекладаючи основний тягар на США.

Він пригадав, як будучи президентом, заявив європейським партнерам, що не захищатиме їх від нападу РФ та не допомагатиме фінансово. 

«Пам’ятаю, як глава однієї з країн ЄС спитав: «Скажіть, якщо Росія атакує мою країну, вас там не буде?» Правильно, це я й маю на увазі, я не захищатиму вас і не даватиму грошей», — сказав Трамп.

А 6 листопада Дональд Трамп у дуже чемній формі відмовився від запрошення президента України Володимира Зеленського приїхати в нашу країну, щоб зрозуміти декілька важливих речей щодо можливостей завершити війну.

Свій коментар Трамп надав американському телеканалу Newsmax.

«Я з великою повагою ставлюся до президента Зеленського, але вважаю, що було б недоречно їхати в Україну в цей час. Зараз із ним веде справу адміністрація Байдена, і я не хотів би створювати конфлікт інтересів», – сказав колишній президента США.

Питання щодо створення «конфлікту інтересів» візитом в Україну — дискутабельне, але така трактовка має право на існування. Тим паче, що дипломатично відповідь побудована бездогано — і комплімент Зеленському, і констатація факту роботи діючого президента США…

Дональд Трамп в якості президента Сполучених Штатів Америки не зможе зупинити російсько-українську війну за 24 години, як обіцяв, хіба що залишить Україну на поталу Росії.

Про це президент Володимир Зеленський заявив 5 листопада в інтерв’ю програмі «Meet the Press» американського телеканалу NBC, висловивши сподівання, що Дональд «не готовий здавати нашу територію цій жахливій людині (Путіну)».

При цьому Зеленський запросив Трампа в Україну і заявив, що йому вистачить 24 хвилини для того, щоб пояснити Дональду ситуацію. Якщо тільки план Трампа не в тому, щоб здати суверенітет України. Зокрема, Володимир згадав Джозефа Байдена, який, вірогідно, зрозумів деякі речі, перебуваючи в Україні. Адже з відстані погано видно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015 - 16:29
Технологический институт Джорджии опубликовал видео испытаний экспериментального квадрокоптера GTQ-Cormorant. В США прошли испытания беспилотника, способного погружаться под воду и взлетать с поверхности воды. Видеозапись испытаний экспериментального квадрокоптера GTQ-Cormorant опубликовал Технологический ...