Трамп пообіцяв ув’язнити політичних ворогів в разі обрання президентом

Експрезидент США Дональд Трамп не приховує свою мстивість.

Так, він заявив про намір відправити у тюрму своїх політичних ворогів, у разі, якщо його буде переобрано на виборах у 2024 році. При цьому Трамп натякнув, що вважає Байдена одним з таких опонентів, повідомляє The Guardian.

Журналіст запитав Трампа, чи шкодує він про те, що не ув’язнив свого часу опонентку Хілларі Клінтон та чи буде «закривати» своїх нинішніх «політичних ворогів», на що Трамп відповів ствердно.

«Відповідь така: у мене немає вибору, бо вони роблять це з нами», — сказав Трамп.

Він також додав, що вважає чинного президента США Джо Байдена причетним до звинувачень проти нього.

Нагадаємо, 23 серпня Трамп здався за формальною процедурою у в’язниці округу Фултон штату Джорджія за більш як десятьма звинуваченнями, пов’язаними із його спробами скасувати результати президентських виборів у штаті у 2020 році.

Зазначимо також, що Трамп продовжує розігрувати карту досягнення миру в Україні. Вочевидь, він цю тему буде використовувати на майбутніх виборах.

В середині липня в інтерв’ю телеканалу Fox News заявив, що у разі своєї перемоги на виборах хоче змусити президентів України та Росії укласти мирну угоду.

«Я дуже добре знаю Зеленського, і я дуже добре знаю Путіна, навіть краще. І у мене були хороші стосунки, дуже хороші з ними обома. Я б сказав Зеленському: «Досить. Ви повинні укласти угоду». Я б сказав Путіну: «Якщо ви не укладете угоду, ми дамо йому дуже багато. Ми дамо Україні більше, ніж вони коли-небудь отримували, якщо доведеться», — зазначив він.

За словами Трампа, він уклав би мирну угоду між Україною та Росією за один день. «За один день», — наголосив колишній президент США.

Цього разу він не пояснив, що на його думку має бути в цій угоді. Але раніше він пропонував варіант, при якому Росії мали відійти захопленні нею території. Зрозуміло, що того самого хоче й Путін, а тому цей варіант повністю антиукраїнський. Однак, і без допомоги США розраховувати на успіх у війні буде важко…

Тобто Трамп реально небезпечний для нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський вже відповідав на заяви Трампа «закінчити війну за 24 години». Український лідер нагадав, що експрезидент США так і не зупинив війну на сході України за часів своєї каденції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017 - 11:16
Харьковский священник Александр Каневский стал настоящей «звездой». С 2014-го он активно проповедовал идеи «русского мира», пока не был на время отстранен от службы. Вскоре иерея вернули к «общению» с прихожанами, ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...