Трамп підтримав Путіна в окупації України

Дональд Трамп вкотре підтвердив свої симпатії до Путіна, зневагу до України, а ще певну внутрішню інтелектуальну суперечливість, щоб не сказати неадекватність.

В інтерв’ю для ведучого «Fox News» Шона Хенніті Трамп нагадав, що при його президентстві Путін в Україну не вторгався, після сказав щось досить плутане, з якого можна розуміти, що він би дозволив Путіну окупувати російськомовну Україну:

«…У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні) є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б…».

Багато ЗМІ переклали цю фразу з мови Дональда на людську наступним чином: «Трамп заявив, що на місці Байдена домовився б з Путіним про недопущення повномасштабного вторгнення в Україну навіть ціною окупації додаткових українських територій».

Але яка різниця між вторгненням і окупацією? Це одне й те саме! Дональд прямо підтримав окупацію Росією України.

Не дивно, що прихильники Трампа, в тому числі, Шон Хенніті цю фразу Дональда вирізали зі своїх монтованих сюжетів. Однак його суперники її масово розкручують. Цілком можливо, що вона відчутно понизить його рейтинги.

Також нагадаємо, що Трамп вже не вперше вказує, шо Росія має право на російськомовні регіони України…

Взагалі ми дозволитмо собі власну оцінку такої заяви. Вона, на наше оціночне судження, є злочинною, адже провокує Путіна продовжувати війну. Мовляв, треба спробувати затягнути війну з надією на зміну влади у США. Якщо раптом Трамп знову стане президентом, то можна розраховувати на, як мінімум, часткове захоплення України, а також на збереження влади і уникнення відповідальності за розв’язану війну і геноцид.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гола Тан Раинь, забитого почти с центра поля

08.08.2016 - 02:56
В Олимпиаде на футбольном турнире женских команд выступают 12 сборных. в воскресенье хозяйки Игр бразильянки разгромили сборную Швеции со счетом 5:1. В этой же группе Е команда ЮАР проиграла 0:2 соперницам ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015
Хотим, познакомит Вас со способом ...

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019
Сегодня в прямом эфире телеканала ...