ТОП-боржників перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»

Більшість споживачів відповідально ставляться до розрахунків за спожите і сплачують за послуги вчасно. Ми дякуємо Вам за це! Але загалом платіжна дисципліна населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» бажає кращого. Споживачі, які постійно ігнорують нарахування за комунальні послуги у платіжках, накопичують великі борги, які все одно буде потрібно сплачувати. Відтак, станом на 25 лютого борг населення перед теплопостачальним підприємством сягає 147  млн. грн.

Нагадуємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 630 споживачі повинні сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця.

Загалом сформувалося ТОП-боржників, які на своїх  особових рахунках накопичили  рекордні борги за послуги з централізованого опалення  та гарячого водопостачання:

  • Рекордсменом серед боржників є мешканці однієї з квартир будинку по вул. М. Шимка. Їх заборгованість  перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить 326 тис. грн.  
  • А 283 тис. грн та 274 тис. грн за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання боргують мешканці квартир в двох сусідніх багатоповерхівках по вул. Шмідта.
  • Майже на 10 тисяч менше боргу – 266 тис. грн накопичилося на одному особовому рахунку  по вул. Пирогова.
  • Також по вул. М. Шимка є мешканець, який боргує 247 тис. грн.
  • А закривають лідерство серед найбільших неплатників адреси: по вул. Жуковського – 228 тис. грн.; вул. Боженова – 226 тис. грн.; проїзд Станіславського – 218 тис. грн.; вул. Київська – 213 тис. грн.

На підприємстві постійно проводиться робота з боржниками, зокрема, чимало роботи проведено з вищезазначеними споживачами. Спочатку працівники служби збуту розносять попередження споживачам про необхідність погасити заборгованість. Підприємство завжди йде назустріч навіть злісним неплатникам, пропонуючи можливість реструктурувати борг і сплатити його частинами.  Якщо вичерпано всі важелі впливу, коли споживач має можливість погасити борг добровільно, за справу береться юридично-договірна служба, вирішуючи справи в судовому порядку.

Шановні споживачі, не нехтуйте платіжками! Тому що безвідповідальне ставлення призводить до зростання боргу і як наслідок – підприємство змушене стягувати борг через звернення до суду!

Будьте відповідальними, розраховуйтесь за послуги вчасно та в повному обсязі!


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Манджукич в финале Лиги чемпионов забил “Реалу” фантастический гол через себя: видео

03.06.2017 - 22:48
В столице Уэльса Кардиффе на стадионе Миллениум завершился первый тайм финального поединка Лиги чемпионов между двумя объективно сильнейшими на сегодняшний день командами Европы мадридским “Реалом” и туринским “Ювентусом”. Открыл счет на ...