Суровікіна могли вбити в РФ

Останній дзвінок російського генерала Суровікіна сім’ї був 26 червня і жодного зв’язку у сім’ї з ним більше не було, повідомив екс-головний редактор «Ехо-Москви» Олексій Венедиктов.

«Він не подзвонив ні на день народження дружини, ні на 20-річчя доньки, ні на день народження матері, яке було кілька днів тому. У них так у сім’ї не прийнято. Генерал завжди підтримував зв’язок і навіть із Сирії вітав зі святами. Він без зв’язку», — розповів журналіст.

Також Венедиктов розповів, що про відставку Суровікіна повідомили сім’ю генерала телефоном.

Російська спецслужба затримала 13 високопоставлених військових, зокрема й генерала Сергія Суровікіна через так званий «заколот» Євгена Пригожина. Крім того, ще 15 офіцерів відсторонили або звільнили. Нагадаємо, про це 13 липня, заявило видання The Wall Street Journal із посиланням на свої джерела.

ЗМІ зазначає, що Суровікіна затримали через кілька годин після початку заколоту. Тепер його утримують у Москві. Однак йому не висунули звинувачень у скоєнні злочину. Він не перебував у СІЗО, але, за інформацією джерел, проходив неодноразові допити, оскільки слідчі з’ясовували його роль у «бунті». Одне із джерел стверджує, що Суровікін знав про плани повстання, але не брав участі в заколоті. 

Після вбивства Пригожина, яке було здійснено Кремлем, існує висока вірогідність, що Суровікіна теж не пошкодують. А можливо, його вже нема…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019 - 18:46
У здания Рады принялись дежурить активисты, которые отслеживают нарушения ПДД. Засекли они и пятого президента Петра Порошенко, который перешел дорогу на красный свет светофора. На видео Youtube-проекта Зупини лося можно рассмотреть ...

В Москве неизвестный напал на Ани Лорак и поцеловал: видео

12.06.2017
Украинская певица Ани Лорак продолжает ...