Суд заарештував власника «Чорноморця» Бориса Кауфмана

Вищий антикорупційний суд став на бік прокуратури та заарештував бізнесмена і власника Чорноморця Бориса Кауфмана. Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Проте Феміда надала можливість підозрюваному вийти на волю. Суддя встановив суму застави у розмірі 129 мільйонів гривень. Зазначимо, що прокурори САП просили у судді помістити Кауфмана у СІЗО без права застави, проте головуючий був іншої думки. За законом він не мав права не назначити заставу по статті, за якою звинувачується Кауфман.

Таким чином, у разі внесення бізнесменом необхідних грошей, його випустять із СІЗО. Крім того, він не повинен залишати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними і буде змушений носити електронний браслет.

Раніше Кауфмана затримали детективи Національного антикорупційного бюро України. Його та іншого власника клубу Олександра Грановського підозрюють у створенні злочинної організації.

За даними детективів, восени 2021 року після викриття детективами НАБУ та прокурорами САП злочинної організації, яка спеціалізувалась на корупційних схемах незаконного виведення майна з комунальної власності Одеси, на її місці з’явилася нова. Зокрема, вони налагодили схему системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как плести браслет из резинок. «Французская коса» (видео)

21.12.2015 - 14:41
В этом видео мы будем плести браслет из резинок, которая называется французская коса. Браслет французская коса очень оригинальный и необычный, в то же время очень прост в исполнении. ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018
Террористам нанесен большой урон в ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...