Суд заарештував власника «Чорноморця» Бориса Кауфмана

Вищий антикорупційний суд став на бік прокуратури та заарештував бізнесмена і власника Чорноморця Бориса Кауфмана. Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Проте Феміда надала можливість підозрюваному вийти на волю. Суддя встановив суму застави у розмірі 129 мільйонів гривень. Зазначимо, що прокурори САП просили у судді помістити Кауфмана у СІЗО без права застави, проте головуючий був іншої думки. За законом він не мав права не назначити заставу по статті, за якою звинувачується Кауфман.

Таким чином, у разі внесення бізнесменом необхідних грошей, його випустять із СІЗО. Крім того, він не повинен залишати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними і буде змушений носити електронний браслет.

Раніше Кауфмана затримали детективи Національного антикорупційного бюро України. Його та іншого власника клубу Олександра Грановського підозрюють у створенні злочинної організації.

За даними детективів, восени 2021 року після викриття детективами НАБУ та прокурорами САП злочинної організації, яка спеціалізувалась на корупційних схемах незаконного виведення майна з комунальної власності Одеси, на її місці з’явилася нова. Зокрема, вони налагодили схему системного підкупу чиновників та депутатів місцевої ради.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Яркие образы с показа нижнего белья Victoria’s Secret 2016 в Париже: фото, видео

01.12.2016 - 20:03
30 ноября одно из самых известных в мире модных шоу впервые прошло во Франции (в предыдущие 20 лет местом проведения был Нью-Йорк). В стенах культурно-выставочного центра Большой дворец по подиуму ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...