Суд в Гаазі видав ордер на арешт Путіна

Міжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі видав міжнародні ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляється у пресрелізі суду.

«Сьогодні Друга палата досудового розгляду Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох фігурантів у контексті ситуації в Україні: владного суб’єкта Володимира Володимировича Путіна та посадової особи Марії Олексіївни Львової-Бєлової», – йдеться у прес-релізі МКС.

У суді пояснюють, що Путін і уповноважена з прав дитини у РФ Львова-Бєлова підозрюються у незаконній депортації українських дітей.

Напередодні слідча комісія ООН заявила, що вивезення українських дітей на територію Росії може вважатися воєнним злочином.

На фото Львова-Бєлова на прийомі у Путіна якраз доповідає про вивіз і «всиновлення» українських дітей.

В Кремлі вже відреагували. Прогнозовано заявлено, що Росія не визнає цей суд, а його рішення вважає нікчемними. Це озвучила офіційний представник МЗС Марія Захарова.

Звісно, важко уявити, що на даному етапі хтось ризикне арештувати Путіна під час його візиту до якоїсь із країн. Але в майбутньому виключати цього не можна. Тим паче, що розпочати можуть з Львової-Бєлової.

Додамо, що суд окремо зазначив важливість оголошення цього рішення. Зазвичай такі ордери не оголошуються, але цього разу судді вважають, що поінформованість громадськості про ордери може сприяти запобіганню подальшому вчиненню злочинів.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Юный россиянин задержан за подготовку теракта в столице Норвегии: видео

09.04.2017 - 21:09
В норвежской столице Осло в воскресенье полиция обнаружила взрывчатое вещество, которое на поверку при контролируемом обезвреживании оказалось бомбой. Ее заложили под мостом через Акерсэльва. Неподалеку от места события был задержан ...

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017
Власти России продолжают жесткими мерами ...