Суд призначив Коломойському рекордну в Україні заставу

Суд збільшив розмір застави бізнесмену Ігорю Коломойському. Її розмір тепер становить 3 млрд 891 млн гривень замість майже 510 млн гривень. 

При цьому, сторона обвинувачення просила суд Києва збільшити заставу через нові підозри — до майже 5,88 мільярда грн. 

Прокурор пояснив, що Коломойський вийшов з громадянства України й тепер є громадянином Ізраїлю, а тому існує ризик переховування за кордоном.

Адвокат Коломойського заявив, що розмір застави необґрунтований, бо прокурор Бюро економічної безпеки (БЕБ) не навів жодних доказів, що Коломойський має змогу заплатити таку суму. Він назвав необґрунтованими і ризики, «оскільки Коломойський вже перебуває під вартою і тому не може втекти, перешкоджати чи якось впливати на свідків».

Зазначимо, українському олігарху Ігорю Коломойському повідомили про нову підозру у справі щодо незаконного заволодіння 5,8 млрд гривень. 

7 вересня повідомлялося, що Ігоря Коломойського підозрюють у заволодінні 9,2 млрд гривень ПриватБанку. Йому і ще п’яти особам оголосили підозру.

Це рекордна застава для України, адже найбільшою вважається 523 млн грн застави для Романа Насірова.

Нагадаємо, Національне агентство України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) може отримати в своє управління корпоративні права на телеканал 1+1. Про це повідомив колишній народний депутат Ігор Мосійчук у Facebook в четвер, 7 вересня.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Інтервью з ведучим «Свободи слова» Андрієм Куликовим про «Інтер» і проблеми ЗМІ

06.09.2016 - 22:04
«Iнтер», радікалізм меньшості + сомоусунення більшості = скандал міжнародного значення, не на користь Україні, суспільному мовленню бути, регіональним мовникам ні. Громадське існує але внутрішній конфлікт не дає йому розвиватись. Модель ...

Ликвидация Гиви: подробности, фото, видео

08.02.2017
Как мы уже сообщали, сегодня ...

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018
Чудеса творит современная техника видеозаписи ...