Суд прийняв рішення щодо арешта митрополита Павла

Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід для колишнього настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита УПЦ МП Павла (Петро Лебідь) у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці – до 29 січня.

Прокуратура просила продовжити митрополиту запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носіннями електронного браслету і покласти на нього обов’язки з’являтись до прокурора, не спілкуватись із свідками.

«33 млн гривень була застава. В Лебедя домашній арешт і він має прибувати до слідчого судді, не спілкуватись з свідками, носити електронний браслет. Він може впливати на свідків і потерпілих, може здійснити нові правопорушення. Прошу продовжити строк дії цих заходів на 60 діб. Він має прибувати до прокурора суду, не відлучатись без дозволу суду, не спілкуватись із свідками», — сказав прокурор Євген Завістовський.

У свою чергу адвокати митрополита клопотали про відвід судді Світлани Гречаної, бо вона начебто ігнорує клопотання сторони захисту, а також проводить засідання під час повітряної тривоги.

Сам митрополит стверджував, що він «ніколи не був на стороні російської агресії», а також «ніколи не відносився з неповагою до інших конфесій».

«В мене є родичі протестанти. Коли в мене був інфаркт, лікар сказав, ви будете в лікарні до 28 серпня, а потім каже, я повинен вас виписати, бо давлять з прокуратури. Я являюсь інсулінозалженим, прокуратура поставила прослушки, заставляли мене підписати, що я не інсулінозалжений. Те, що просять прокурори, я проти», – заявив Лебідь.

Нагадаємо, 1 квітня СБУ повідомила першу підозру митрополиту Павлу. Також було оприлюднено перехоплення його розмов. А 13 липня, стали відомі чергові факти протиправної діяльності митрополита Павла. Йому оголосили ще одну підозру.

Разом з тим на початку серпня за митрополита внесли заставу у 33 млн гривень, після чого він покинув СІЗО.

А 20 жовтня стало відомо, що справу митрополита Павла передали до суду.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018 - 13:12
Появилось видео гибели российского пилота Романа Филипова. 3-го февраля в сирийской провинции Идлиб повстанцы, на которых армия Асада при поддержке российских ВКС ведет наступление, сбили штурмовик Су-25 РФ. На таких ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...