Суд обрав Трампу запобіжний захід

Колишнього президента США Дональда Трампа Окружний суд Вашингтона зобов’язав з’являтися одразу після виклику.

Такий запобіжний захід обрано для політика під час судового засідання у справі про його ймовірну спробу фальсифікації виборів 2020 року. Про це повідомляє американське видання The New York Times.

Федеральний прокурор Томас Віндом на засіданні заявив, що обидві сторони дійшли згоди щодо запобіжного заходу. Трамп має не порушувати федеральні закони або закони штату, підписати зобов’язання про явку і з’являтися в суді після виклику.

Політик також має не спілкуватися зі свідками по справі жодним чином, окрім як через своїх адвокатів.

Колишній американський лідер погодився з такими умовами.

Наступне засідання по справі назначили на 28 серпня цього року.

Додамо, що Трамп має намір балатуватися у президенти у 2024 році. При цьому він продовжує розігрувати карту досягнення миру в Україні. Вочевидь, він цю тему буде використовувати на майбутніх виборах.

В середині липня в інтерв’ю телеканалу Fox News заявив, що у разі своєї перемоги на виборах хоче змусити президентів України та Росії укласти мирну угоду.

«Я дуже добре знаю Зеленського, і я дуже добре знаю Путіна, навіть краще. І у мене були хороші стосунки, дуже хороші з ними обома. Я б сказав Зеленському: «Досить. Ви повинні укласти угоду». Я б сказав Путіну: «Якщо ви не укладете угоду, ми дамо йому дуже багато. Ми дамо Україні більше, ніж вони коли-небудь отримували, якщо доведеться», — зазначив він.

За словами Трампа, він уклав би мирну угоду між Україною та Росією за один день. «За один день», — наголосив колишній президент США.

Цього разу він не пояснив, що на його думку має бути в цій угоді. Але раніше він пропонував варіант, при якому Росії мали відійти захопленні нею території. Зрозуміло, що того самого хоче й Путін, а тому цей варіант повністю антиукраїнський. Однак, і без допомоги США розраховувати на успіх у війні буде важко…

Тобто Трамп реально небезпечний для нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський вже відповідав на заяви Трампа «закінчити війну за 24 години». Український лідер нагадав, що експрезидент США так і не зупинив війну на сході України за часів своєї каденції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе пьяная следователь протаранила авто и пыталась раздеться: видео

01.08.2018 - 17:30
В Одессе полицейскую задерждали пьяной за рулем. Инцидент получился с перчинкой Накануне вечером в Одессе патрульные задержали девушку-следователя местной полиции, которая находилась за рулем в нетрезвом состоянии. Ее направили для ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

25.08.2018
Учитель математики с легкостью выиграл ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...