Суд обрав Трампу запобіжний захід

Колишнього президента США Дональда Трампа Окружний суд Вашингтона зобов’язав з’являтися одразу після виклику.

Такий запобіжний захід обрано для політика під час судового засідання у справі про його ймовірну спробу фальсифікації виборів 2020 року. Про це повідомляє американське видання The New York Times.

Федеральний прокурор Томас Віндом на засіданні заявив, що обидві сторони дійшли згоди щодо запобіжного заходу. Трамп має не порушувати федеральні закони або закони штату, підписати зобов’язання про явку і з’являтися в суді після виклику.

Політик також має не спілкуватися зі свідками по справі жодним чином, окрім як через своїх адвокатів.

Колишній американський лідер погодився з такими умовами.

Наступне засідання по справі назначили на 28 серпня цього року.

Додамо, що Трамп має намір балатуватися у президенти у 2024 році. При цьому він продовжує розігрувати карту досягнення миру в Україні. Вочевидь, він цю тему буде використовувати на майбутніх виборах.

В середині липня в інтерв’ю телеканалу Fox News заявив, що у разі своєї перемоги на виборах хоче змусити президентів України та Росії укласти мирну угоду.

«Я дуже добре знаю Зеленського, і я дуже добре знаю Путіна, навіть краще. І у мене були хороші стосунки, дуже хороші з ними обома. Я б сказав Зеленському: «Досить. Ви повинні укласти угоду». Я б сказав Путіну: «Якщо ви не укладете угоду, ми дамо йому дуже багато. Ми дамо Україні більше, ніж вони коли-небудь отримували, якщо доведеться», — зазначив він.

За словами Трампа, він уклав би мирну угоду між Україною та Росією за один день. «За один день», — наголосив колишній президент США.

Цього разу він не пояснив, що на його думку має бути в цій угоді. Але раніше він пропонував варіант, при якому Росії мали відійти захопленні нею території. Зрозуміло, що того самого хоче й Путін, а тому цей варіант повністю антиукраїнський. Однак, і без допомоги США розраховувати на успіх у війні буде важко…

Тобто Трамп реально небезпечний для нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський вже відповідав на заяви Трампа «закінчити війну за 24 години». Український лідер нагадав, що експрезидент США так і не зупинив війну на сході України за часів своєї каденції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности покушения на Мосийчука: видео

25.10.2017 - 22:50
В Киеве возле здания,где располагается телеканал Эспресо вечером прогремел взрыв. В результате ранение получил выходивший с телеканала нардеп от Радикальной партии Игорь Мосийчук. По сообщению пресс-службы Мосийчука, взрыв был направленным ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...

На Собчак совершено нападение: появились подробности (видео)

04.03.2018
На Ксению Собчак совершено нападение. ...

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017
По предварительным данным, пострадали семь ...