Створено Альянс оборонних індустрій, долучилися вже 19 країн

Президент Володимир Зеленський оголосив про створення Альянсу оборонних індустрій. Про це він сказав на першому міжнародному форумі оборонних індустрій у Києві. Він вийшов дуже потужним — приїхали представники 252 компаній з 30 країн світу.

За словами глави держави, декларація є відкритою для приєднання, її уже підписали 13 компаній. Це було на початку заходу, а коли він завершувався, то долучилося 38 компаній з 19 країн.

«На цьому форумі ми оголошуємо про створення Альянсу оборонних індустрій. Альянс, який цінує міжнародне право та вміє працювати для реального захисту міжнародного права, захисту безпеки — і я говорю не тільки про Україну, а безпеку будь-якої нації у світі від будь-якої агресії», — зазначив Зеленський.

Президент поінформував, що було розроблено базову декларацію як основу альянсу, до якої можуть приєднатися виробники військової техніки та зброї з усього світу.

«Тим, як ми вистояли у війні, тим, як Україна переможе, ми даємо усім іншим у світі, хто цінує мир, успішну стратегію національної та колективної оборони, довготривалу стратегію. І зараз на десятиліття вперед визначається, якими будуть найбільш потужні оборонно-промислові комплекси, якими будуть їхні пріоритети та що буде стандартом оборони у світі. Саме в Україні це визначається», — наголосив Зеленський.

«В рамках форуму українські компанії підписали 20 документів з іноземними партнерами. Йдеться про угоди та меморандуми про виготовлення дронів, ремонт та виробництво бронетехніки та боєприпасів. Серед форматів співпраці – спільне виробництво, обмін технологіями, постачання комплектуючих»,  — підсумували у МЗС України.

Як повідомлялося, Україна та США розроблять план спільного виробництва зброї, включно з системами протиповітряної оборони. Також є предметні домовленості про спільне виробництво зброї з компаніями Німеччини, Франції, Туреччини і інших країн. Деякі проєкти вже працюють…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016 - 00:15
В столице Швеции Стокгольме завершился финал 61-го международного песенного конкурса Евровидение-2016. Честно говоря, он стал, по мнению автора, самым крутым за последние лет 20. Это те, что я видел лично. Обычно, ...

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017
Пока миллионы украинцев тяжело работают, ...