Стався масштабний збій зв’язку у Vodafone

В Україні впала одна із найбільших мобільних мереж. Клієнти скаржаться на великий збій у мережі Vodafone. Причому масштаби проблеми великі — зв’язку і мобільного інтернету в цього провайдера немає по всій країні.

«Шановні клієнти, зараз є тимчасові обмеження щодо дзвінків та SMS в нашій мережі. Фахівці вже займаються їх вирішенням. У разі необхідності зробити дзвінок, будь ласка, скористайтеся месенджерами. Дуже перепрошуємо за незручності», — йдеться у відповіді компанії в Facebook о 21:50.

Варто зауважити, що раніше збої у роботі українських мобільних операторів часто фіксували після масованих ракетних ударів росіян. Зокрема, такі проблеми виникали і у Vodafone.

Нагадаємо, мобільний оператор Vodafone змінив вартість своїх послуг для користувачів визначених тарифних планів. Нововведення запрацювали 20 січня 2023 року і стосуються SuperNet Pro 2019. Пояснювали це тим, що збільшили обсяг послуг, відповідно і мають змінити ціну. Зрозуміло, що це виправдання, адже мало кому потрібне це саме збільшення обсягу послуг.

Про це Vodafone повідомив взимку на офіційному сайті компанії. Відтак, вартість тарифу на місяць складає 230 грн, а було 190 грн. В разі якщо у абонента підключено послугу “Рік без абонплат”, до кінця її дії вартість тарифу для клієнта не зміниться. Якщо місячний пакет послуг не підключений – 15 грн на день з урахуванням безлімітних дзвінків в мережі. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко и Гройсман обратились к украинцам по вопросу национализации Привата: видео

19.12.2016 - 12:27
Президент Украины Петр Порошенко обратился к гражданам с объяснением ситуации вокруг Приватбанка. В частности, он отметил, что банк является системным и влияющим на всю финансово-экономическую ситуацию в стране, потому государство ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...