Стало відомо, який підрозділ ЗСУ вибив окупантів з Бахмуту

Вчора різні неофіційні джерела повідомляли про те, що східні околиці Бахмуту звільнені від російських окупантів. Сьогодні з’явилася інформація, що це зробили бійці 46-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України. 

Цікаво, що Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» фактично сам визнав правдоподібність цієї інформації, але при цьому розкритикував всіх інших, хто про це повідомляє.

Чому? Тому що це начебто може зашкодити нашим захисникам і виконанню ними бойових завдань. А ще тому, що лінія фронту постійно змінюється, а тому повідомляти можна лише сталі події.

Але при всій повазі до «Оперативного ЗСУ» чи, скажімо, до керівниці пресслужби Оперативного командування «Південь» Наталі Гуменюк, яка часто оприлюднювала таку ж думку, ця логіка є хибною. Адже, якщо їй слідувати до кінця, то про війну взагалі нічого говорити не можна, пресслужбу треба розпустити, а Телеграм-канал закрити.

Насправді ніякої практичної шкоди нашим захисникам подібна загальна груба інформація про їх діяльність на передовій нанести не може, тому що ворог слідкує за ними безпосередньо на лінії фронту, а не з наших ЗМІ і соцмереж.

А те, що окремі позиції переходять з рук в руки по кілька разів – це об’єктивна реальність, кожна зміна якої варта уваги для тих, хто цим цікавиться.

Інша справа, що в короткостроковій перспективі маніпулювання новинами впливає на суспільні настрої. Але оскільки ця війна надовго, всі перспективи вже давно довгострокові, тому це теж вже немає ніякого сенсу.

Тим часом, боєць ЗСУ, який, воюючи в Бахмуті, веде Телеграм-канал «Передович0к», теж сьогодні написав про райони, з яких загарбники були витіснені:

«Є райони, де ворог акцентує свій наступ, думаю, вже всі знають, що це за райони, і які ворог там має успіхи. Але скажу по секрету, що такі самі успіхи ворог мав раніше, але був вибитий з околиць».

Очевидно, що «Передович0к» має на увазі околиці Бахмуту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве удалось снять на видео дерзкое похищение молодой женщины

19.11.2017 - 00:55
В Киеве в субботу средь бела дня неизвестные затолкали в машину молодую женщину и скрылись в неизвестном направлении. Произошло это дерзкое похищение на проспекте Тычины. Люди на автомобиле «Хундай» явно поджидали ...

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018
В американском штате Техас мужчина ...