США передали Росії послання щодо України, – Лавров

Міністр закордонних справ Єгипту Самех Шукрі передав очільнику МЗС Росії послання від США щодо України. Його це попросив зробити держсекретарь США Ентоні Блінкена під час свого візиту до Каїра. 

Ці слова Шукрі сьогодні в столиці Єгипту підтвердив й Лавров.

При цьому російський міністр додав, що послання Блінкена містить лише заклики до РФ «піти і припинити», ймовірно, маючи на увазі, піти з України та припинити агресивну війну.

«Ми почули вкотре від пана міністра передане послання про те, що Росія має припинити, Росія має піти, і тоді все буде добре», — сказав Лавров.

Звісно, США не вперше надсилають Кремлю сигнали, що при бажані можна швидко зупинити війну в Україні — для цього потрібно просто прибрати російські війська. Далі можливі переговори. Однако, на даному етапі Путін і його посіпаки відкидають такий варіант, плекаючи надію залишити за собою окуповані частини нашої країни.

Нагадаємо, 19 січня МЗС України засудив цинічну заяву міністра РФ Сергія Лаврова, в якій він порівняв росіян із євреями часів Голокосту, а дії США та їхніх союзників — із Гітлером. Видача себе за «жертву» не допоможе йому уникнути покарання. Про це у Facebook написав тоді речник МЗС України Олег Ніколенко.

«Глава МЗС РФ порівняв росіян, які ведуть загарбницьку війну, з мільйонами євреїв, убитими нацистами під час Голокосту. Виявляється, це не російські ракети розстрілюють житлові будинки в Україні, а Захід сформував коаліцію, щоб вирішити «російське питання». Заява Сергія Лаврова, яка ображає пам’ять мільйонів жертв Голокосту», — зазначив Ніколенко.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Казах Димаш Кудайбергенов затмил Витаса на китайском песенном шоу: видео

25.01.2017 - 20:40
Песенный конкурс I Am a Singer, который проводят в Китае, открыл для жителей Поднебесной новую звезду. Речь о молодом певце из Казахстана Димаше Кудайбергенове, ставшем победителем первого из 14-ти этапов ...

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017
Священник Вознесенского храма Винницы и ...

В Иерусалиме сошел Благодатный огонь: видео

07.04.2018
Сегодня в 14:17 в Иерусалиме ...