Співачку Леді Гагу звинуватили у плагіаті

Компанія Lost International, яка виробляє серфборди, подала судовий позов проти Леді Гаги, звинувативши її у незаконному використанні їхнього логотипу на обкладинці альбому Mayhem.

Як повідомляє TMZ, представники компанії стверджують, що стиль оформлення належить їм з 2015 року. Вони вважають, що співачка без дозволу відтворила їхній шрифт і дизайн.

Юристи Lost International спочатку намагалися врегулювати ситуацію мирним шляхом і зверталися до команди артистки. Однак, за їхніми словами, Гага проігнорувала ці звернення, що змусило компанію подати позов.

Тепер виробник серфбордів вимагає компенсації у розмірі прибутку, отриманого від використання логотипу.

Mayhem – це сьомий студійний альбом Леді Гаги, який вийшов 7 березня. Це її перша платівка після успішного релізу Chromatica (2020).

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Леді Гага зробила нелегке зізнання про те, що їй довелося пережити. Зірка розповіла, що її зґвалтували. Про це йшлося в інтерв’ю, яке співачка дала журналу Elle.

Гага розповіла, що у 19 років її кілька разів зґвалтували. Подробиці зірка вдаватися не стала.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017 - 04:16
Из Калиновки успешно проводится эвакуация местных жителей из зоны радиусом 5 километров от места, где с вечера вторника взрываются снаряды и ракеты на артскладах. В город прибыли премьер-министр Гройсман и ...

Появилось видео падения истребителя МиГ-23 в Турции

05.03.2017
Сирийский военный самолет МиГ-23 4 ...