Спецпризначенці знищили вісім танків і РЛС окупантів

Бійці Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України знищили вісім танків і радіолокаційну станцію зенітно-ракетного комплексу «Бук-М3» російських окупантів.

Про це пресцентр СБУ повідомив на своїх медіаресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як контрольними безпілотними літальними апаратами, так і дронами-камікадзе. Саме останні переважно й нищили ворожу техніку.

За останній тиждень їх «жертвами» також стали 26 бойових броньованих машин, 16 артилерійських систем, система протиповітряної оборони, 126 автомобілів, 32 антени зав’язку, 4 безпілотні літальні апарати, склад з боєприпасами, 145 ворожих фортифікаційних споруд і вогневих позицій та 265 інтервентів.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае 116 экскаваторов за одну ночь снесли огромную автоэстакаду

19.09.2016 - 20:45
Строители в городе Наньчан на востоке Китае задействовали 116 экскаваторов, чтобы оперативно сравнять с землей построенный 24 года назад путепровод. Об этом сообщает autoua.net. Объект, помимо прочего является частью крупной ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...