Спецназ СБУ знищив взвод бронетехніки окупантів

Авіація Сил оборони минулої доби завдала три удари по районах концентрації живої сили, озброєння та військової техніки російських окупантів.

Про це, серед іншого, у зведенні за п’ятнадцяте вересня сьогодні вранці на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» доповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом на фронті дедалі більшого значення набуває безпілотна «авіація». За своїм сумарним вражаючим ефектом баражуючі боєприпаси поступаються хіба що артилерії.

А якщо згадати ще безпілотні літальні апарати ще й розвідники, без яких та ж артилерія фактично «сліпа», та дрони-бомбардири, то БПЛА, вірогідно, вже випередили за значенням артилерію, і тим паче класичну авіацію.

Наприклад, телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» сьогодні оприлюднив свіжий ролик про знищення трьох одиниць бронетехніки (взвод) загарбників дронами-камікадзе загону «Білий вовк» Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України.

Інтервенти також активно інвестують у баражуючі боєприпаси (і в FPV-дрони, і в «Ланцети»). Наші захисники визнають, що вони створюють нам великі проблеми і є однією з головних причин наших втрат. Тому українці мають допомагати ЗСУ, в першу чергу, саме в цьому напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Удар ракети «Фламінго» по заводу в РФ потрапив на відео

25.02.2026 - 17:19
У мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано момент ураження стратегічного підприємства в російському місті Воткінськ. Кадри оприлюднив Telegram-канал «Досье шпиона», зазначивши, що йдеться про удар крилатою ракетою «Фламінго» по виробничих ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...