Сьогодні вночі Україна перейде на зимовий час

Україна перейде на зимовий час. У ніч з 29 на 30 жовтня стрілки годинника необхідно буде перевести на одну годину назад. Робиться це о 4-й ранку 30 жовтня — після переведення час встановлюється на позначці три години.

Верховна Рада України вже кілька разів намагалася відмовитися від переходу на літній час, але поки що безуспішно. При цьому ймовірність того, що це дотиснуть, була висока, але завадила війна. Так, 19 жовтня 2021 року голова парламенту Руслан Стефанчук на брифінгу в парламенті заявив, що нардепи повернуться до обговорення питання про відміну переходу на літній час. За його словами, Україна має залишитися в зимовому часі, тому обговорення цього питання буде актуальним після переведення годинників 31 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, саме Стефанчук ще у 2020 році вніс на розгляд Ради законопроект №4021 «Про обчислення часу в Україні», але депутати тоді відправили його на доопрацювання до профільного комітету.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Ивано-Франковске на фестивале Porto Franko выступили обнаженные рокеры: видео

17.06.2018 - 00:33
Есть такая группа — «Хамерман уничтожает вирусы». Творчество в плане песен оставляет желать лучшего. Это если говорить мягко. Компенсируют недостаток голоса эпатажем. Вот и на концерте во дворце Потоцких в Ивано-Франковске ...

Бабушку в бикини арестовали за ДТП

19.07.2015
Патрицию Эбель из Неаполя (штат ...

Белка очень хочет орех, но боится взять

26.12.2015
Ведет себя как женщина на ...