Сирський зробив заяву у річницю війни

Україна найближчим часом зможе дати відповідь російським агресорам і в повітрі. Збитих ворожих літаків буде ще більше. Таку заяву зробив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram у другу річницю повномасштабної війни Росії проти України.

«Вірю, що найближчим часом ми дамо асиметричну відповідь російському окупанту і в повітрі. Палаючих російських літаків стане ще більше. Керівництво держави робить для цього все можливе», – написав він.

Головнокомандувач нагадав, що за два роки Україна досягла великих успіхів, звільнивши північ та Харківську область, частину Херсонської області, острів Зміїний, а також очищуючи Чорне море від російського флоту. Разом з тим український контрнаступ влітку минулого року, на жаль, через об’єктивні обставини не приніс бажаного результату.

Сирський подякував захисникам України, медикам, рятувальникам, волонтерам, а також партнерам за допомогу нашій державі.

«Кожен снаряд, кожен танк, кожна бронемашина – це насамперед збереженні життя українського солдата. Ми воюємо за кожен метр нашої землі, втім найцінніше, що в нас є – життя українського воїна», – додав він.

Також головнокомандувач закликав українців зберігати єдність.

«Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо єдності. Переконаний, що наша перемога в єдності. І вона неодмінно буде. Бо світло завжди перемагає темряву», – зазначив Сирський.

Нагадаємо, нещодавно головнокомандувач заявив про новий етап у війні з російськими загарбниками. Він полягає у виснаженні ресурсів країни-агресора.

Після призначення Сирського президент України Зеленський поставив йому низку завдань. Серед іншого він заявив, що кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю. Він вважає, що має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту.

Президент зазначив, що нове керівництво має виправити надмірну та невиправдану чисельність у штабах, а також продумати та побудувати в армії дієву систему ротацій. Президент вважає, що за основу можна взяти досвід окремих бойових бригад ЗСУ та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018 - 21:11
Все знают о вреде самолечения и бесконтрольного приема лекарств, но все равно это делают, затягивая свой визит к доктору, дожидаясь ухудшения состояния и осложнений. Врачи, помимо прямого лечения, также должны ...

Навальный раскрыл империю и тайную жизнь премьера РФ Дмитрия Медведева: видео

02.03.2017
Известный российский оппозиционер Алексей Навальный опубликовал ...