Сина екс-нардепа судитимуть за організацію замовного вбивства

Сина екс-нардепа з Партії регіонів судитимуть за організацію замовного вбивства. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора (ОГП) на своєму Telegram-каналі у вівторок, 14 травня. Як завжди, за своєю незрозумілою і ганебною практикою без прізвищ. Мова йде про батька Віктора Жеребнюка і його сина, теж Віктора.

ОГП передав до суду обвинувальний акт щодо колишнього депутата Жмеринської міської ради Вінницької області. Йому інкриміновано організацію закінченого замаху на вбивство, придбання та зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п .п. 6, 11 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).

Колишній депутат міської ради, діючи в інтересах свого батька — екс-нардепа України від Партії регіонів, — організував замах на замовне вбивство депутата цієї ж міськради.

«Це сталося через конфлікт, який виник між ними з приводу продовження строку дії раніше укладених договорів оренди земельних ділянок та позбавлення його батька повноважень депутата місцевої ради», — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання обвинуваченого виявлено та вилучено вогнепальну зброю, яку він зберігав без передбаченого законом дозволу.

Ще в минулому році працівники ДБР провели спецоперацію, під час якої імітували вбивство, зробили постановочні фото, які посередник продемонстрував замовнику. Після передачі оплати за злочин силовики затримали організатора. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Во Львове молодая пара занялась сексом на крыше многоэтажки и попала на видео

08.06.2018 - 18:06
Пикантное кино сняли во Львове. Там на крыше многоэтажки по улице Сечевых стрельцов парень с девушкой занимались любовью. Их стал снимать на телефон. Через минуту с чем-то парочка увидела, что ...

Разведчик ВСУ применяет свой протез ноги в ходе боевых действий. Видео

19.09.2019
Спикер Министерства обороны Украины Максим ...