ЗСУ взяли в полон ворожих штурмовиків, які самі попросилися

Військовослужбовці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів 66-ої окремої механізованої бригади Третього армійського корпусу Збройних сил України взяли в полон двох штурмовиків російських окупантів.

Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомила пресслужба командування Головного управління розвідки Міністерства оборони України, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео.

Цікаво, що один з полонених є трудовим мігрантом з Таджикистану, який кілька років нелегально працював в РФ. Після арешту йому належало обрати депортацію чи контракт з армією РФ, і він вибрав війну.

Просидівши в сірій зоні без води і їжі два тижні, обидва штурмовики звернулися за допомогою  в чат-бот програми «Хочу жить». До речі, таджик став першим громадянином країн Центральної Азії, який нею скористався.

ГУР МОУ і ЗСУ спільно спланували операцію, за результатами якої обох інтервентів дронарі 66-ої бригади вивели до наших позицій, скидаючи їм по дорозі воду, їжу і засоби зв’язку.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае образовалась пробка планетарного масштаба (видео)

10.10.2015 - 13:06
Если вы искренне полагаете, что пара часов простоя по дороге на дачу или в вечерние часы по будням – событие катастрофическое и способное лишить душевного равновесия, то видеоролик из Китая ...

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019
В Днепре полиция и спецподразделение ...