Син Шевченка дебютував за збірну України

У рамках першого туру збірна під керівництвом Дмитра Михайленка зустрілась з Північною Македонією. На 78-й хвилині цього матчу на поле разом з Михайлом Дубровним вийшов син легендарного українського футболіста, а нині президента УАФ Андрія Шевченка Крістіан.

Збірна України перемогла з рахунком 2:0. Наприкінці першого тайму півзахисник Боруссії Дортмунд Данило Кревсун вдарив з дальньої дистанції та відкрив рахунок у матчі. А вже на початку другої половини голом відзначився форвард Динамо Матвій Пономаренко.

Справа в тому, що молодшому Шевченку всього 17. Але преса в нього гарна — мовляв, грає на досить високому рівні.

«Синьо-жовті» потрапили до групи сім, де зіграють із командами Швейцарії, Північної Македонії та Латвії. Господарем міні-турніру буде Північна Македонія, поєдинки квартету проходитимуть 20–26 березня в Скоп’є.

23 березня на збірну України чекає другий матч кваліфікації еліт-раунду проти команди Латвії, яка сьогодні поступилась Швейцарії 0:1. Путівку на чемпіонат Європи отримає лише переможець квартету.

Нагадаємо, Крістіан Шевченко виступає в академії Вотфорда на рівні U-17 та U-18.

Наприкінці лютого головний тренер юніорської команди Англії U-17 Том Клеверлі оцінив гру Крістіана, який забив переможний гол у півфінальному матчі Кубка ліги професійного розвитку U-17 проти однолітків з Бернлі, і допоміг своєму клубу перемогти 2:0.

«Його батько мав би пишатися цим голом. Останнім часом Крістіан показує фантастичну гру. Він має непогані шанси піднятися у команду Вотфорда U-21, він мене вразив, Шевченко молодший нестримний у всіх аспектах гри», — сказав Клеверлі.