Сили оборони знищили дві РЛС і одну ЗРК окупантів

Наші захисники знищили три «жирні» цілі з числа засобів протиповітряної оборони російських окупантів. Так, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив про знищення радіолокаційної станції зенітного ракетного комплексу «Бук-М3» в ворожому тилу в окупованій частині Запорізької області.

У свою чергу, чотирнадцятий окремий полк безпілотних авіаційних комплексів Сил безпілотних систем ЗСУ розповів про утилізацію ЗРК «Тор» загарбників вартістю в 25 мільйонів доларів, оприлюднивши відповідне відео.

Так само, як і Головне управління розвідки Міністерства оборони України, яке показало, як воїни його підрозділу “Крила” виявили і чотирма дронами-камікадзе вартістю в сто тисяч гривень знищили ворожий радіолокаційний комплекс «Зоопарк», який коштує мільярд гривень.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019 - 22:02
Сегодня вечером активисты нескольких организаций приехали к спецкомплексу «Фортеця», где проживает министр внутренних дел Арсен Аваков. Сделав на заборе огромную надпись «Кто заказал Катю Гандзюк?», они обстреляли территорию усадьбы министра ...

На певца Макса Барских на сцене напала фанатка: видео

12.02.2019
На украинского певца Макса Барских ...