Штурмовики ЗСУ взяли в полон окупантів на Донеччині

Бійці восьмого окремого гірсько-штурмового батальйону десятої бригади Збройних сил України взяли в полон у Донецькій області двох російських загарбників, які виявилися нашими співгромадянами з окупованої частини Луганщини.

Про це служба зв’язків з громадськістю батальйону вчора повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео з допитом інтервентів, відзняте нашими захисниками.

Владислав Зимбіцький та Вадим Білик українською мовою (з акцентом, але цілком зрозумілою) просять пробачення за зраду та закликають українців донатити на дрони-камікадзе для Сил оборони.

Тим часом Служба безпеки України заявила, що її слідчі вже повідомили підозру цим полоненим.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017 - 14:50
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать завесу таинственности мероприятий, проводимых с самого утра 2 мая. Помимо обысков у явных лидеров пророссийских движений в Одессе, на территории города задержана группа лиц, подозреваемая ...