Штайнмаєр висунув звинувачення Путіну

Дуже потужну програмну промову в палаці Бельвю зробив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який на цьому тижні здійснив візит до України. 

Штайнмаєр поклав всю провину й відповідальність за війну в Європі особисто на президента РФ Путіна. Він пояснив, що хазяїн Кремля абсолютно безпідставно зруйнував безпеку на континенті, наплював на всі правила і норми.

Президент Німеччини також пояснив, чому не можна стояти осторонь у цій війні, а також дуже чітко акцентував на тому, що Украиїна і надалі буде отримувати усю можливу підтримку від Берліну. Мова про зброю, фінанси й політичну складову.

«У своїй імперській одержимості російський президент порушив міжнародне право, здійснив захоплення земель, поставив під сумнів кордони. Російська атака — це напад на всі уроки, які світ виніс з двох світових воєн, — заявив президент Німеччини. — Путін командує загарбницькою армією, а українці захищають свою країну, яку вони будували з моменту здобуття незалежності тридцять років тому. Агресивна війна Росії зруйнувала горбачовську мрію про «спільний європейський дім». Це атака на право, на принципи відмови від насильства та непорушності кордонів. Це атака на все, що ми, німці, також відстоюємо. Той, хто знизує плечима і запитує: «Яке відношення ця війна має до нас, німців, має до війни?», не має ні почуття відповідальності, ні почуття історії. Ми, німці, не можемо переважати в Європі з таким ставленням — це неправильно!».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Рашисты заявили, что видео с живым «министром» ДНР Тимофеевым смонтировано

24.09.2017 - 19:07
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...

Жестокая драка школьниц попала на видео

13.11.2017
В Каховке Херсонской области полиция ...