Шольц і Макрон зробили заяви про відносини з РФ

Цікаві реверанси у бік Москви сьогодні зробили Берлін і Париж. Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що найближчим часом збирається телефонувати Путіну. А канцлер Німеччини Олаф Шольц сказав, що Європа може повернутися до довоєнного мирного порядку з Росією.

Таким чином вони фактично дають зрозуміти, що не вважають Путіна терористом, фактично пропонують йому зберегти обличчя та своє благополучне існування.

Разом з тим, ці заяви важко вважати зрадами Києва, адже обидва тут же обіцяли допомагати Україні в боротьбі з російською агресією. Шольц, зокрема, у виступі на Берлінській конференції з питань безпеки підкреслив, що наразі про партнерство з Росією не може йтися. Але якщо вона припинить агресію в Україні й пообіцяє не чіпати інших, то тоді з Кремлем можна буде поговорити.

Макрон пояснити, навіщо він дзвонить Путіну, як завжди не зміг, хоча його про це настирно допитували французькі журналісти. Зате у спільній з президентом США Джозефом Байденом заяві Емманюель пообіцяв допомагати Україні зброєю, енергетичним обладнанням та коштами стільки, скільки це буде потрібно.  

Якщо так, то хай балакає, у Макрона завжди були оригінальні смаки…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Мариуполя боевой вертолет пролетел над головами отдыхающих на пляже: видео

03.07.2018 - 15:59
На Ютуб пользователь под ником «Якорь» опубликовал видео на котором боевой вертолет пролетает прямо возле пляжа, где отдыхают люди. Причем, на высоте всего в несколько метров, над головами купающихся. Автор ...

В Киеве открыли Евровидение-2017: видео

07.05.2017
В Киеве прошла торжественная церемония ...

На Кубе разбился Boeing-737: появилось видео

18.05.2018
На Кубе во время взлета ...