Шойгу відправив на фронт свою ПВК, яка конкурує з «вагнерівцями»

На фронті в Україні з’явилася ще одна російська ПВК. Ії помітили під Вугледаром на Донеччині. Мова про ПВК «Патріот» міністра оборони РФ Сергія Шойгу, яка конкурує з «вагнерівцями» Євгена Пригожина. 

Про це розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону новин.

«Зокрема, в районі Степного на Вугледарському напрямку ми помітили, що вже крім ПВК «Вагнер» з’явилася ПВК «Патріот», афільована з чинним міністром оборони РФ Шойгу. Очевидно, вони підтягують все боєздатне, щоб домогтись хоч якогось результату», — сказав Череватий.

Нагадаємо наприкінці листопада Головне управління розвідки Міноборони України повідомило про те, що відбулося призначення нового «смотрящего» за в’язницями на території РФ та тимчасово окупованих територіях України.

Новим «смотрящим» став відомий кримінальний авторитет Армен Саркисян (прізвисько – Армен Горлівський).

Одним з головних напрямків його діяльності визначено створення нової «приватної військової компанії». Передбачається, що протягом обмеженого часу нова структура завербує значну кількість «новобранців». Зразком для проекту має стати сумнозвісна ПВК «Вагнера». «Новобранців» для ПВК набиратимуть в саме місцях позбавлення волі.

«Проект» має посилити окупаційний контингент та створити внутрішню конкуренцію серед російських ПВК.

Спонсором нової ПВК виступає російсько-вірменський бізнесмен Самвел Карапетян.

Як пивідомляє ГУР МОУ, Армен Саркисян (Армен Горлівський) – кримінальний авторитет з Горлівки. Близький до сім’ї президента-втікача Віктора Януковича та пов’язаний з іще одним кримінальником – Юрієм Іванющенком (Юра Єнакієвський). Знаходиться в українському розшуку як один з організаторів убивств на Майдані. Тіньовий наглядач всього бізнесу в окупованій Горлівці. Від 24 лютого займається мародерством та «віджимом» бізнесів на окупованих територіях України.

Самвел Карапетян – прокремлівський бізнесмен вірменського походження. Власник пов’язаної з «газпромом» компанії «ташир холдинг» в яку також входить компанія «Електричні мережі Вірменії». Один зі спонсорів російської агресії проти України.

Створення нової структури — спроба створити противагу фактичній монополії Пригожина у сфері ПВК в Росії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017 - 14:10
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, восстановил его и самостоятельно оснастил автомобиль газогенератором, который способен работать на дровах. Бензин теперь необходим только в небольших объемах для розжига основного топлива. Как рассказал ...

Ломаченко эффектно победил Марриагу: видео

06.08.2017
Василий Ломаченко подтвердил свой чемпионский статус ...

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017
Как мы уже сообщали Михаил ...