Щодо Арестовича відкрили кримінальне провадження

Щодо колишнього радника Офісу президента України Олексія Арестовича відкрито кримінальне провадження. Про це повідомила народна депутатка України Наталія Піпа.

«На ґражданіна Арестовича відкрито кримінальне провадження. Про це мене сповістила Національна поліція України, а я сповіщаю вас. Чекаємо якнайшвидшого (однак сумнівного) повернення развєдчіка до України,» — йдеться і дописі депутатки на ФБ-сторінці.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом звернення групи народних депутатів щодо неправдивого повідомлення про злочин. Про це повідомила Нацполіція у четвер, 16 листопада.

«До Шевченківського управління поліції надійшла заява від народних депутатів України щодо можливого вчинення кримінального правопорушення громадянином України, яке полягає у завідомо неправдивому повідомленні про злочин, а саме поданні заяви до Державного бюро розслідувань про вчинення злочину народною депутаткою», – йдеться у повідомленні.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (ч.1 ст.383 КК України).

У поліції традиційно не називають імені підозрюваного (ця ганебна практика не є зрозумілою з точки зору демократії), але РБК-Україна і Українська правда стверджують, що мова йде про колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича.

Скоріше за все, мова про те, що Арестович подав заяву у ДБР саме на Піпу, яка через суд раніше притягла до відповідальності вуличного музиканта. Останній обматюкав Піпу за зауваження, що не можна на вулиці співати російські пісні (а це трапилося влітку у Львові).

Зазначимо, що Арестович якимось чином виїхав з України і останні місяці робить дуже багато заяв, які в чомусь виправдовують Росію і закликає до переговорів з ворогом. Більше того, його риторіка дивним чином повторює багато з наративів фашистської РФ.

Раніше стосовно Арестовича відкрили іншу справу —  щодо сексистських висловлювань про жінок.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017 - 12:45
В Сети набирает популярность миниатюра студии «Квартал 95» об амнезии у главарей ЛДНР А. Захарченко и И. Плотницкого. По сюжету, проснувшись после очередного запоя, герои В. Зеленского и Е. Кошевого не ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...