Щодо Арестовича відкрили кримінальне провадження

Щодо колишнього радника Офісу президента України Олексія Арестовича відкрито кримінальне провадження. Про це повідомила народна депутатка України Наталія Піпа.

«На ґражданіна Арестовича відкрито кримінальне провадження. Про це мене сповістила Національна поліція України, а я сповіщаю вас. Чекаємо якнайшвидшого (однак сумнівного) повернення развєдчіка до України,» — йдеться і дописі депутатки на ФБ-сторінці.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом звернення групи народних депутатів щодо неправдивого повідомлення про злочин. Про це повідомила Нацполіція у четвер, 16 листопада.

«До Шевченківського управління поліції надійшла заява від народних депутатів України щодо можливого вчинення кримінального правопорушення громадянином України, яке полягає у завідомо неправдивому повідомленні про злочин, а саме поданні заяви до Державного бюро розслідувань про вчинення злочину народною депутаткою», – йдеться у повідомленні.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення (ч.1 ст.383 КК України).

У поліції традиційно не називають імені підозрюваного (ця ганебна практика не є зрозумілою з точки зору демократії), але РБК-Україна і Українська правда стверджують, що мова йде про колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича.

Скоріше за все, мова про те, що Арестович подав заяву у ДБР саме на Піпу, яка через суд раніше притягла до відповідальності вуличного музиканта. Останній обматюкав Піпу за зауваження, що не можна на вулиці співати російські пісні (а це трапилося влітку у Львові).

Зазначимо, що Арестович якимось чином виїхав з України і останні місяці робить дуже багато заяв, які в чомусь виправдовують Росію і закликає до переговорів з ворогом. Більше того, його риторіка дивним чином повторює багато з наративів фашистської РФ.

Раніше стосовно Арестовича відкрили іншу справу —  щодо сексистських висловлювань про жінок.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице врачи спасают 16-летнюю Богдану, которая стремительно похудела до 23 килограммов: видео

21.04.2017 - 14:05
Винницкие медики столкнулись с редчайшим случаем, когда 16-летняя девушка резко потеряла в весе около 20 килограммов, а причину этой аномалии они найти не могут. Пока здоровье школьницы приходится поддерживать путем ...

Взрыв автомобиля в Донецке: опубликовано видео

05.03.2018
Сепаратистские телеканалы опубликовали первое видео ...

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017
Как мы уже сообщали Михаил ...