Що відбувається з наступом ЗСУ на Бердянському напрямку

Найбільші території під час літнього контрнаступу Сили оборони звільнили на Бердянському напрямку (стик Донецької і Запорізької областей). Там же знаходиться переважна більшість звільнених за літо населених пунктів: Нескучне, Сторожеве, Благодатне, Макарівка, Старомайорське, Урожайне, Левадне, Новодарівка, Рівнопіль.

І це при тому, що останніми тижнями наше просування там зупинилося. Можливо, тому, що тут до лінії Суровікіна ще десять кілометрів. Тоді як на Мелітопольському напрямку, де наш наступ активно триває, Сили оборони її вже досягли.

Так чи інакше, але очевидно, що наше командування вирішило зосередитися, в першу чергу, саме на Мелітопольському напрямку.

Тим приємніше згадка Бердянського напрямку в останньому зведенні про російсько-українську війну від експертів американського Інституту вивчення війни (ISW).

Вони вказують, що російські окупанти на цій ділянці фронту програють контрбатарейну артилерійську боротьбу та перебувають у поганому фізичному стані і в психологічному стресі.

А тому наш наступ на Бердянському напрямку може в будь-який момент відновитися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как будут выглядеть войны будущего, показала оборонная компания Великобритании: видео

16.01.2017 - 14:31
Компания BAE Systems показала, как могут выглядеть разведка и средства ПВО в ближайшие 50 лет Современное оружие — модернизированные винтовки, пушки и ракеты, использующие все те же физические принципы, что ...

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017
Компания Google назвала самые популярные видео ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...

ВСУ уничтожили четверых оккупантов: новое видео

04.03.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» показал ...