Сенатор США сказав, як планують змусити Росію до перемир’я

Поки Кремль продовжує уникати відповіді на запитання, чи погодиться на припинення вогню заради старту процесу переговорів щодо завершення війни. Там лише роблять заяви, що рішення буде прийнято всередені Росії, що вони очікують офіційної інформації від США… Тобто реально бояться спровокувати Трампа на різку реакцію своєю відмовою. І вигадують, чи можна відмовитися, якось переклавши провину на Україну…

Тим часом сенатор-республіканець Ліндсі Грем висловив сподівання, що Росія погодиться на 30-денне перемир’я – інакше запропонував накласти на Москву додаткові санкції, котрі охоплять також «країни, які купують російські товари, включаючи нафту, газ і уран».

Про це він зазначив на платформі Х у середу, 12 березня.

«Я дуже радий почути, що Україна погодилася на пропозицію Сполучених Штатів щодо 30-денного припинення вогню (…) Сподіваюся, Росія піде за нею. Якщо Росія відмовиться, ми повинні накласти на неї санкції», — наголосив сенатор.

Грем додав, що санкції, санкціоновані Конгресом, не лише вплинуть на Росію, але й накладуть обмеження і тарифи на країни, які купують російські товари, включаючи нафту, газ і уран.

«Росія вже давно повинна відчути непереборний економічний біль внаслідок свого брутального вторгнення в Україну», — уточнив він.

Раніше стало відомо, що Грем планує наступного тижня подати законопроєкт про нові санкції проти Росії.

Нагадаємо, Ліндсі Грем є палким трампістом, але водночас підтримує Україну. Минулого року він пропонував Джею Ді Венсу разом відвідати Україну та побачити російсько-українську війну на власні очі. 

Водночас після невдалих переговорів Зеленського з Трампом 28 лютого, він заявив, що «переконати американський народ, що Зеленський є гарним бізнес-партнером, практично неможливо». При цьому дозволив собі навіть заявити про те, що Зеленському необхідно піти у відставку.

Раніше в ОП заявили, що рамкова угода про корисні копалини зі США міститиме додатки щодо економічної співпраці та гарантій безпеки для України.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Цивилизации горняков Донбасса более 4 тысяч лет, – «власти» ЛНР

30.08.2017 - 20:11
В Луганске считают, что цивилизация горняков Донбасса была и развивалась уже более четырех тысяч лет назад. Озвучил эту версию Владимир Дегтяренко, который имеет титул Председателя Народного совета ЛНР. В оригинальном ...

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018
В Донецке 23-го апреля загорелся ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...