Російський військовий розкритикував «кадировців»

Серед російсько-фашистських загарбників відношення до кадировців з підрозділу «Ахмат» доволі іронічне — їх називають інтернет-військами.

Про це серед іншого заявив своїй дружині російський окупант під час телефонної размови, перехоплення якої оприлюднило ГУР Міноборони України.

На початку дружина загарбника радіє тому, що вагнерівці захопили Соледар (вочевидь розмова була наприкінці січня, коли українські Сили оборони відійшли з містечка на нові позиції), буквально захоплюється ними. На відміну від кадировців.

Далі вона каже, що українці не біжуть зі своїх позицій, а сміливо б’ються. Немає дезертирства, як показує російська пропаганда. Окупант це підтверджує — мовляв, українці дійсно сміливо воюють. Правда, пов’язує це з тим, що ми такі ж, як росіяни (тобто так нічого цей фашист і не зрозумів стосовно цієї війни, того, ким є він, а ким українці, які захищають свій дім, свої родини…).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на пожилую женщину упало дерево

17.06.2016 - 16:20
Около полудня 17 июня в результате сильного ветра на 62-летнюю винничанку упало дерево. Падая, крона задела и оборвала линию электропередач. Это замедлило скорость падения. Поэтому женщина чудом осталась жива. Как ...