Російські військові в боях вбивають своїх командирів

Рашисти продовжують «гудіти», принаймні в інтернеті, через свої величезні втрати в Україні. Масла у вогонь підлило збільшення терміну ув’язнення Олександру Лешкову з п’яти з половиною до семи років колонії сурового режиму. Його покарали за те, що він мав необережність під час чергового бунту мобілізованих штовхнути в груди офіцера, який відправляв їх на війну «голими  босими»…

У відповідь рашист «GREY ZONE» розповів більш ефективну методику боротьби з офіцерами, які не цінують своїх підлеглих. Під час штурмових дій, до яких також долучаються командири  середньої ланки, їх вбивали підлеглі. Смерть офіцерів списували на вогонь Збройних сил України або на нещасний випадок. Зате солдати вертались живими з атаки. 

Ще один рашист – «ДШРГ Русич» — вказав на додаткову причину бунтів мобілізованих. Оскільки їх трупи лежать в зоні інтенсивного вгню, немає можливості їх евакуації. А значить, родини не отримують ніяких компенсацій.

До речі, більшість «двохсотих» окупантів є саме такими «зниклими безвісти», хоча всім відомо, що їх вбито. «ДШРГ Русич» особисто знає місця, де по тридцять трупів інтервентів лежать вже по три місяці. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017 - 11:32
В Аргентине женщина сняла видео, как молния ударила рядом с ее сыном Аргентинка Каролина Котур случайно сняла видео, как разряд молнии «бьет» прямо возле ее сына. От неожиданности женщина даже ...

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...