Російські військові повісили мишей на своїй позиції

Російські фашисти й розважаються відповідно. Так, група окупантів заради розваги повісили мишей. Про це свідчить відео, яке оприлюднив Telegram-канал Регіон 22 у неділю, 19 листопада.

У ролику росіяни зазначають, що це «показова страта», бо миші «провинилися». Деякі з них гризли продукти російських окупантів, їхнє обмундирування, а також бігали по столу.

«А цей зізнався, що він хох…цький шпигун», – заявив окупант, вказуючи на одну із повішених мишей. За кадром чути сміх.

Нагадаємо, у листопаді минулого року на залишених росіянами позиціях на Херсонщині знайшли вбитих червонокнижних гризунів. Про це тоді повідомив біолог Михайло Русін. 

Русін боронить незалежність України на фронті від початку повномасштабного вторгнення. До 2021 року він займався збереженням сірого хом’ячка на Херсонщині та Запоріжжі. 13 листопада Михайло опублікував фото, яке скинули йому побратими з херсонського напрямку.

Один з повішених на світлині гризунів – червонокнижний сірий хом’ячок. Серед інших гризунів є два види мишей… Навіщо окупанти вбили хом’ячка і інших гризунів, Михайло не знає. Але, скоріше за все, таким чином вони намагалися відлякати гризунів від своїх бліндажів. Існує метод з використанням трупиків птах… Цей метод не працює для гризунів, але навряд чи російські військові на цьому розуміються.

Ну або просто той, хто це робив, якийсь збочинець.

А «РЕАЛ» нагадає, що на початку квітня 2022 року у звільненому Ворзелі Київської області теж була схожа знахідка. Російські загарбники жорстоко вбили курей. Як повідомляла організація зоозахисників UAnimals, їх підвішували прищіпками на мотузках для білизни. Так птахи й здихали. Який сенс таких дій зрозуміти неможливо.

Повертаючись до Херсона, додамо, що при відступі один з російських військових вкрав єнота з місцевого міні-зоопарку. Це викликало справжній цунамі мемів і висміювання загарбників. Але вони йому згодом видали… російський пасспорт.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018 - 11:03
На юге острова Лусон, расположенного на Филиппинском архипелаге, 23 января наблюдается извержение вулкана Майон. Лавовые фонтаны поднялись на высоту 700 метров, а столбы пепла достигают 3 км. Это первое за ...

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ...

На Крещатике прошла масштабная репетиция военного парада: видео

21.08.2018
В Киеве продолжаются репетиции парада ...