Російські окупанти залишили «Царську охоту» на півдні Авдіївки

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 25 січня бійці Сил оборони відбили п’ять атак російських окупантів біля Авдіївки і більш північної Новобахмутівки та ще чотири в районах Первомайського та Невельського південніше.

Про це у вечірньому зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України

У свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» написав: «Ворог продовжує розширювати контрольовану територію на півдні Авдіївки. Орки просуваються в лісі вздовж залізниці та в приватному секторі. Імовірно, постачання через всім відому трубу досі не перекрито, що дозволяє їм безпечно переходити і переносити необхідні ресурси для піхотних боїв».

Але найбільш повний огляд ситуації в Авдіївці о 18:41 дав авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», показавши детальну мапу півдня міста.

Так, ЗСУ справді не перекрили підземну трубу, оскільки вся вона разом з обома кінцями контролюється загарбниками. Мало того, це питання вже неактуальне, оскільки всі окуповані території з’єднані між собою.

А вісімнадцятого січня через цю трубу інтервенти вийшли в наш тил, оточивши і захопивши українську позицію в «Царській охоті». Її захисники або загинули, або потрапили в полон.

Щоправда, за даними «DeepState» ворог вже залишив «Царську охоту», однак справді посилює свою присутність в житловому секторі на півдні Авдіївки. Хоча ЗСУ могли перегрупуватися і певним чином стабілізували лінію фронту:

«…В приватному секторі ситуація залишається складною як для наших, так і для ворога. Біля «Царської охоти» ситуація до кінця невідома, але ворог її залишив…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017 - 12:45
В Сети набирает популярность миниатюра студии «Квартал 95» об амнезии у главарей ЛДНР А. Захарченко и И. Плотницкого. По сюжету, проснувшись после очередного запоя, герои В. Зеленского и Е. Кошевого не ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...