Російські окупанти зайняли нові території біля Крохмального

Вчорашня інформація рашистських «воєнкорів» про захоплення прифронтових сіл Табаївка, Котлярівка і Берестове (південний фас Куп’янського (Сватівського) напрямку) виявилася недостовірною. Однак серйозне просування агресор там все таки мав.

Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Трикутник» (дивись його карту), який висвітлює хід бойових дій у Луганській і Харківській областях та на північному сході Донеччини:

«На схід від Табаївки противник має частковий успіх на ділянці шириною до 1,3 кілометра та на глибину до 750 метрів».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на своїй карті за 27 січня зафіксував приблизно те саме. А у своєму Телеграм-каналі повідомив, що ситуація на цій ділянці фронту є критичною:

«Табаївка: зберігається важка ситуація, ворог проводить штурмові дії та впритул підійшов до села… Берестове: ворог поливає артилерією і за логікою та практикою їх дій після цього можуть розпочатися штурми села».

Також «DeepState» зазначив, що наше командування намагається приховати стан справ в районі ворожого проривного плацдарму біля нещодавно захопленого Крохмального не лише від суспільства, але й від сусідніх підрозділів, що погано впливає на їх боєздатність:

«На жаль, український споживач вчергове годувався російськими джерелами щодо цих подій. Ми ж в свою чергу не можемо знати ситуацію хвилина у хвилину.

Крім того, знову повторюється історія проблеми з комунікацією. Сусідні підрозділи, які перебувають в даному районі, теж мають знати що відбувається. Адже атмосфера невідомості, коли хтось хоче прикрити свої офіцерські прорахунки, буде коштувати життів суміжним підрозділам».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как Сенцов сжег тюремную робу

13.09.2019 - 02:45
Олег Сенцов избавился от тюремной шмотки, которую, по его словам, ненавидел больше всего на свете. Вернувшийся после пяти лет пребывания в российских застенках на родину режиссер сжег свою робу. В ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...