Російські окупанти захопили посадку під Бахмутом

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин п’ятого листопада російські окупанти чотири рази безуспішно намагалися відновити втрачене положення поблизу нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки (південніше Бахмута). Також загарбники вели безуспішні штурмові дії в районах Богданівки і Хромового (північніше Бахмута).

Водночас, бійці Сил оборони України продовжували ведення наступальних (штурмових) дій на цій ділянці фронту, завдаючи інтервентам втрат в живій силі та техніці.

Принаймні, про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Збройних сил України.

Тим часом, наші захисники, які воюють на Бахмутському напрямку і ведуть свої Телеграм-канали, сьогодні пишуть, що вони практично обороняються, а північніше Бахмута навіть відступили.

«Бахмутський Демон»: «По фронту. Важкі бої біля Берхівського водосховища, там орки посунули вперед і взяли посадку. І в іншу зайшли, але ми швидко відкинули їх звідти». Тобто, одну посадку ми втратили.

«Передович0к»: «В районі Берхівки кацапам вдалось трохи просунутись та закріпитись на позиціях, але спочатку вирішили піти далі, а потім вирішили бігти назад.

В районі Кліщіївки ситуація нічим не краще бо кацапи активізувались, почали показувати зубки, але це ситуація вже стабільна фактично, зубки будемо вибивати, але, без просувань.

Трішки маємо роботи і маємо проблеми з можливостями виходити в інтернет, бачу не лише в мене така ситуація, але все під контролем, майже все окрім зв’язку».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015 - 18:33
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней девочке. И в этом, кстати, есть смысл, — какой водитель-испытатель поведет себя более непредсказуемо, чем маленький ребенок? В новом видеоролике Volvo Trucks Look Who’s Driving ...