Російські окупанти захопили нові позиції між Бахмутом і Кліщіївкою

На Бахмутському напрямку минулої доби наші захисники відбили вісім атак російських окупаантів поблизу нещодавно звільнених Кліщіївки та Андріївки південніше міста.

При цьому бійці Сил оборони продовжували штурмові дії південніше Бахмута, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюючись на досягнутих рубежах.

Принаймні, це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук.

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував лише незначне просування російських фашистів.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за вісімнадцяте та дев’ятнадцяте листопада; на останньому ми червоними стрілочками позначили захоплені окупантами території.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео, как пес Макрона сходил по-маленькому на камин в Елисейском дворце

23.10.2017 - 15:04
Президент Франции Эммануэль Макрон как бы в шутку сказал, что вид министров спровоцировал неадекватное, хотя и вполне естественное поведение его пса Немо. Во время официальной встречи хозяина с членами правительства ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...