Російські окупанти захопили нові позиції біля Степового

Масований нинішній вже двохмісячний наступ російських окупантів на Авдіївку особисто лідер фашистської РФ Путін і його міністр оборони Сергій Шойгу почали називати «активною обороною», щоб приховати відсутність вагомих результатів.

На це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, звернули увагу експерти американського Інституту вивчення війни (ISW). При цьому Шойгу застосовує цей термін і відносно інших напрямків, де загарбники ведуть штурмові дії.

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування агресора в районі Степового північніше Авдіївки.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за тридцяте листопада та перше грудня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили території, на яких інетрвенти змогли закріпитися. А рожевою – розширення в нашу сторону сірої зони.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый клип Шакиры стал хитом: видео

18.09.2017 - 23:38
Новый клип Шакиры собирает миллионы просмотров. 40-летняя певица из Колумбии презентовала новый клип, снятый вместе с исполнителем Ники Джемом на песню Perro Fiel. За три дня видео успело собрать на ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...