Російські окупанти відтіснили ЗСУ під Кремінною

Минулої доби російські окупанти продовжили ведення наступальних дій на Лиманському (Кремінському) напрямку, де наші захисники відбили ворожі атаки в районі населеного пункту Білогорівка.

Про це, серед іншого, в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», доповів його спікер Олександр Штупун.

Тим часом, воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» сьогодні повідомив неприємні новини – ворог суттєво відтіснив ЗСУ від дороги Сватове – Кремінна в районі села Червонопопівка. При чому вказав, що сталося це раніше:

«У районі Кремінної уточнення не оперативні — це просування ворога тоді, коли ми писали про його атаки, а інші експерти, що наші сили вийшли на трасу».

В свою чергу, телеграм-канал «Донбас Оперативний» також пише про наступ ворога під Кремінною:

«В район Кремінної загарбники підтягнули значні резерви. Багато важкої бронетехніки і особового складу. В результаті окупанти змогли просунутися в районі кремінських лісів. ЗСУ відійшли на раніше підготовлені рубежі».

Вчора повідомлялося, що ворог повернув контроль над селом Діброва під Кремінною.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Из новогоднего шоу «Вечернего Квартала» вырезали Авакова и его помощниц: видео

02.01.2017 - 13:48
Из эфира новогодней передачи «Вечерний Квартал» убрали саркастический номер с «министром МВД». Сенсацию вокруг этого раздула «Комсомольская правда». Издание отмечает, что три недели назад, когда снимался концерт в нем был ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...