Російські окупанти просунулися вперед на півдні Бахмута

Російські окупанти змогли відчутно просунутися вперед в південно-західній частині Бахмута. Дивись для порівняння мапи за тринадцяте й чотирнадцяте березня від вітчизняного авторитетного укладача фронтових карт і воєнного аналітика «DeepState». На останній ми умовно позначили червоною стрілочкою місце просування ворога.

Не потрібно бути військовим експертом, щоб помітити, ворог занадто близько підійшов до дороги на Костянтинівку і зміг наблизитися до оточення гарнізону Бахмута.

В своєму звіті за минулу добу «DeepState» сказав те саме, але більш завуальовано: «Ситуація в Бахмуті залишається важкою і погіршується за рахунок просування ворога з півдня міста, де приватний сектор легко «розбирається» артилерією противника. Дивлячись на ситуацію в Бахмуті, снарядного голоду в кацапів немає».

Боєць Збройних сил України, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», теж вказує, що найбільш напружена ситуація на півдні міста, але намагається зберігати оптимізм. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В сеть слили компромат на Ефремова

31.07.2016 - 11:19
Генпрокурор Юрий Луценко уверяет, что инкриминируемые экс-главе фракции ПР в ВР Александру Ефремову статьи УК, не предусматривают внесение залога, поэтому у суда не будет иного выхода, как оставить бывшего регионала ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019
Сегодня рано утром в прифронтовом ...