Російські окупанти просунулися південніше Бахмута

На Бахмутському напрямку минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Верхньокам’янське, Краснополівка, Соледар, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Диліївка,

Про це, серед іншого,  в ранішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповів його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу, український воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» підтвердив захоплення ворогом Кліщіївки (південніше Бахмута). Крім того:

«Кацап намагається продавити в Бахмуті в районі дамби та в приватному секторі, результат невідомий. Ворог контролює майже всю територію станції Сіль (Соледар), з неї ж проводить атаки впритул до Краснополівки. Бої за Красну Гору та Благодатне тривають, але змін не зафіксовано».

При цьому «DeepState» відмітив, що не володіє ситуацією з останніми змінами на лінії фронту, і це поганий знак. Тому його мапа фактично відображає вчорашній стан речей.

Боєць ЗСУ «Бахмутський Демон» підтвердив просуваня агресора в Кліщіївці і на сході Бахмута, але при цьому зазначив:

«Стратегічна задача — не дати їм брати Бахмут в кільце і дійти до трас на Констянтинівкуу і Слов‘янськ, зараз це вдається».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В России переодетый в девушку парень выиграл конкурс женского белья: фото, видео

29.04.2017 - 14:43
Но был дисквалифицирован по гендерному признаку На Сахалине конкурс на лучшее фото в нижнем белье выиграла очаровательная 20-летняя брюнетка, которая в итоге оказалась… мужчиной! И зовут красавицу Андрей Нагорный. Студент ...

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016
Происшествие с танком случилось у ...

Рецепт маринования шашлыка из свинины

01.11.2015
Маринуем Шашлык из свинины. ...