Російські окупанти просунулися під Соледаром

Російські окупанти продовжують наступальні дії на Бахмутському напрямку в Донецькій області. Минулої доби там наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Стельмахівка, Макіївка і Площанка Луганської області та Спірне, Соледар, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка в Донецькій області.

Принаймні, про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

А от авторитетний український укладач фронтових мап «deepstatemap.live» має погані новини: агресор відчутно просунувся вперед в місті Соледар, захопив Бахмутське, має певні просування південніше Опитного та в Курдюмівці.

Дивись скріни мап за п’яте та шосте січня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016 - 15:49
На Олимпиаде, как и в жизни, от трагичного к прекрасному всего шаг. Только на главных Играх планеты все на виду и под прицелом камер и во внимании миллиардов людей во ...

Украина успешно испытала крылатую ракету: опубликовано видео

17.08.2018
Украинские ракетные войска провели успешные ...

Парасюк и Гелетей подрались возле Рады: видео

17.10.2017
Депутат Владимир Парасюк вновь «отметился» ...