Російські окупанти просунулися під Донецьком

Звільнення Правобережної України стало можливим тому, що наші захисники стримують інтенсивний ворожий наступ на Донбасі.

Про це в вечірньому зведенні до українців, зокрема, заявив президент Володимир Зеленський: «Слова подяки тим, хто витримує російські атаки на Донеччині – там просто пекло. Там щоденно надзвичайно жорстокі бої».

Президент назвав конкретні гарячі точки: «Я дякую всім нашим воїнам, хто боронить Україну в цих особливо жорстких боях. Павлівка, Мар’їнка, Первомайське, Авдіївка». Це Вугледарський та Донецький напрямки.

В свою чергу, спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в вечірньому зведенні зазначив, що крім вищезазначених російські окупанти ведуть наступальні дії ще й на Бахмутському напрямку.

А рашисти виклали в інтернет досить переконливі відеоролики про захоплення села Опитне між Донецьком та Авдіївкою. Схоже на те, що це достовірна інформація, принаймні частково.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Околдован зимой

17.01.2016 - 18:46
Такое творение природы способно очаровать всех. Разве, что владельцу автомобиля, который на видео, это скорей всего не понравиться. Вот такой вот отмороженный автомобиль… ...

Хасиды на границе надели шаровары и спели гимн Украины

17.09.2020
Продолжаются мытарства хасидов, которые пытаются ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...